ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

ایوانوف: رسانه های غربی میخواهند مردم روسیه را به ناامیدشدن از حکومت مجبور سازند

© Sputnik / Alexei Nikolski / ورود به گالری تصاویرسرگی ایوانوف
سرگی ایوانوف - اسپوتنیک افغانستان
بیانات سرگی ایوانوف

 

رسانه های غربی به وسیله اتهام زدن سعی میکنند مردم روسیه را به ناامیدشدن از مقامات روسیه مجبور سازند. این نظر را سرگی ایوانوف رئیس دفتر ریاست جمهوری روسیه اظهار داشته است. او در این مورد در مصاحبه با تلویزیون RT معلومات داد.

به گفته ایوانوف، در برخی مقالات رسانه های غربی گفته میشود که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و اطرافیان او گویا بی حد فاسد اند و دارایی های عظیم شان را پنهان میکنند.

ایوانوف گفت: " من معتقدم که همه اعلامیه های اتهاماتی به ادرس ما فقط یک هدف را دنبال میکنند و ان تلقین نمودن این مطلب به مردم روسیه است که حلقات حاکم روسیه برحق نیستند. ولی من کاملاً باور دارم که این پلان کار نخواهد داد".

او هدف عمده انتقادات غرب را رئیس جمهور روسیه خواند، ولی اتهامات بی بنیاد از طرف غرب به ادرس طرفداران رئیس جمهور نیز شنیده میشوند.

ایوانوف تصریح کرد: " انها در صورت عدم موجودیت ثبوت ها سعی می ورزند حلقه متهمان را وسیعتر سازد و میگویند که هر کسی که در سانکت پتیربورگ تولد شده، در کاجی بی خدمت میکرد و حالا به نزدیکان پوتین مبدل گشته و به فساد اغیشته اند و غیرصادق می باشند".

او افزود، در حالیکه رسانه های روسیه به پروپاگند متهم میشوند، ولی پروپاگند واقعی را یک عده نشریه های انگلستان و امریکا پیش می برند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала