معرفی ویندوز 10

© AFP 2022 / Tobias Schwarzسیستم عامل ویندوز 10
سیستم عامل ویندوز 10 - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
در « ویندوز 10» دکمه « استارت» معمولی دوباره به سیستم برمی گردد .

منبعی در «میکروسافت»  به خبرنگار « لنتا.رو» گفت که  شرکت «میکروسافت» 29 ماه جولای  سال جاری،  گزینه نهایی  سیستم  عالی « ویندوز 10»  را برای  تجدید رایگان  « ویندوز 7» و « ویندوز 8.1»  معرفی خواهد کرد.

طی 14 سال گذشته، گزینه های « ویندوز» در  ماه های اکتوبر — نوامبر وارد بازار می شد، اما این بار، شرکت تصمیم گرفت تا پاییز صبر نکند.  این پلاتفرم برای  کاربران  190 کشور قابل دسترسی خواهد بود.  روسیه یکی از این کشورهاست.

در « ویندوز 10»  دکمه « استارت» معمولی  دوباره  به سیستم برمی گردد و  دستیار صوتی « Cortan» آن را تکمیل خواهد کرد.  آن را می توان با  کمک  دستور صوتی و یا کتبی هدایت کرد- دستیار همچنین امکان  احیای کار  در  «ویندوز» های مختلف کامپیوترهای کاربر را ممکن می سازد.

سیستم بیومتریک  تشخیص  « Windows Hello» امکان ورود به سیستم بدون  رمز عبور  با استفاده از  تلیفون موبایل شخصی را ممکن می سازد.  پاکت برائوزر Microsoft Edge و  Office 2016 بخشی از  پلاتفرم جدید است  که با کمک آن می توان در  صفحات اینترنتی ، یادداشت هایی نوشت و آن را با  دوستان به اشتراک گذاشت و مطالعه کرد.

یکی دیگر از مزایای  کار « ویندوز —10» — Continuum آن است که با کمک آن  با اتصال اکران  اضافی  و کی برد اسمارت فون می توان از آن مانند  کامپیوتر رو میزی استفاده کرد. در واقع این  بخش اضافی امکان کار با  دستگاه های متفاوت  در آن واحد را برای کاربر فراهم می سازد.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала