ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

به طیارات سو-35 نزدیک نشوید

© Photo / JSC Sukhoi CompanySu-35S
Su-35S - اسپوتنیک افغانستان
معاون صدراعظم روسیه، با اشاره به امکانات و قدرت جنگنده‌های "سوخو-35" که روسیه اخیرا در سوریه مستقر گردیده، از همه طرفها خواست فکر نزدیک شدن به این طیارت را از سر بیرون کنند.

دیمیتری راگوزین معاون صدراعظم روسیه,  در صفحه فیسبوک خود نوشته است: "از صمیم قلب به همه توصیه میکنم که در زمان پرواز این جنگنده ها به آنها نزدیک نشوند". 

ایگور کوناشنکوف، سخنگوی وزارت دفاع روسیه هم پیش از این در اول فبروی جاری از استقرار جنگنده های "سوخو-35 اس" در پایگاه "حمیمیم" سوریه خبر داده بود.
گفته شده است که طیارات سو 35- اس دو به دو و به طور 24 ساعته در پایگاه حمیمیم "شیفت" دارند و بدین ترتیب زمان آماده شدن هر جفت سوخو 35 برای پرواز، تنها یک دقیقه لازم است.
وی گفت: نقش جنگنده های سوخو-35 اس، تأمین پوشش هوایی برای طیارت جنگی است تا میدان دید وسیعتر و امکان اوج گرفتن ایمن را در محیط 360 درجه و برد 400 کیلومتر برای آنها تأمین کنند.
او افزئد: طیارات "سوخو-35" کاربری های متعددی دارند و علاوه بر تأمین پوشش برای هواپیماهای جنگی، اهداف زمینی و زیر زمینی را هم به طور جداگانه هدف قرار می دهند. این نوع جنگنده ها می توانند به طور همزمان هشت هدف را شناسایی و تعقیب کرده و مورد حمله قرار دهند. دیگر اینکه، توانائی پنهان شدن از دید رادار دشمن را نیز دارند.
این در حالی است که هم اکنون بیش از 70 طیاره حنگی و هلیکوپتر های روسی از جمله جنگنده های پیشرفته "سوخو-25" و بمب افکنهای "سوخو-24 ام" و "سوخو-34" و جنگنده های "سوخو-30 اس ام" در عملیات نظامی در آسمان سوریه مشارکت دارند.
بر علاوه سیستم راکتی دافع هوا "اس-400" نیز در سوریه جابجا گردیده است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала