ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

پوتین در مقابل مقبره سپاهی گمنام اکلیل گل گذاشت

© Sputnik / Sergei Guneev / ورود به گالری تصاویرولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مقابل مقبره سپاهی گمنام در جوار دیوار کرملن اکلیل گل گذاشت
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مقابل مقبره سپاهی گمنام در جوار دیوار کرملن اکلیل گل گذاشت - اسپوتنیک افغانستان
ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مقابل مقبره سپاهی گمنام در جوار دیوار کرملن اکلیل گل گذاشت. مراسم رسمی بصورت عنعنوی به مناسبت روز مدافع میهن که در تاریخ 23 فقبروری در روز سه شنبه تجلیل میگردد، برگزار گردید.

در مراسم سابقه داران جنگ بزرگ میهنی، صدراعظم دمیتری میدویدیف، روسای شورای فدراسیون و دومای دولتی ولانتینا ماتویینکو و سرگی ناریشکین، سرگی ایوانوف رئیس اداره ریاست جمهوری، معاون صدراعظم دمیتری راگوزین، سرگی شایگو وزیر دفاع، وزرا، و شخصیت های دیگر دولتی و سیاسی و نمایندگان سازمان های سابقه داران جنگ شرکت ورزیدند.
نظامیان غند ریاست جمهوری در مقابل آتش جاویدان اکلیل گل با فیته به رنگ بیرق روسیه و نوشته «به سپاهی گمنام از رئیس جمهور روسیه» گذاشتند. بعداً رئیس دولت به اکلیل آمد، فیته روی آن را درست کرد و چند لحظه به رسم احترام خاموش ایستاد و با تعظیم به یاد همه مدافعان کشته شده میهن ادای احترام نمود.
شرکت کنندگان دیگر مراسم در مقابل مقبره سپاهی گمنام گل های میخک سرخ گذاشتند. آرکستر در این لحظات سرود ملی روسیه می نواخت. مراسم با رژه نظامیان غند ریاست جمهوری در لابلای صدای آرکستر نظامی خاتمه یافت.
جسد سپاهی گمنان از قبرستان دسته جمعی در اطراف مسکو در سال 1966 منتقل گردید و طی مراسم رسمی در باغ الکساندر مجدداً به خاک سپرده شد. در سال بعد در اینجا بنای یادگاری که آتش جاویدان به جز مهم آن مبدل گشت، افتتاح شد. قراول افتخاری در مقابل مقبره سپاهی گمنام —«پست شماره 1» — در سال 1997 ایجاد گردید. در سال 2009 به بنای یادگاری موقف بنای یادگاری سراسری ملی افتخار نظامی داده شد و خود مجتمع به زودی توسط ستون های به افتخار شهرهای قهرمان تکمیل گردید.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала