ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

اعلان جنگ بحرین به ایران و حزب الله

© Flickr / abcdz2000بحرین
بحرین - اسپوتنیک افغانستان
پارلمان بحرین علیه «ایران» و «حزب الله» اعلان جنگ کرد!

 خبرگزاری مهر به نقل از الأیام، پارلمان بحرین با صدور بیانیه ای اعلام کرد که از بیانیه وزارت دفاع این کشور در خصوص آمادگی برای حمایت از وزارت داخله و دیگر ارگانهای امنیتی در مبارزه با تروریزم که مأموران پولیس را هدف قرار می دهد، به صورت کامل حمایت می کند.

بر اساس این گزارش در بیانیه پارلمان بحرین تصریح شده است مجلس از تمامی اقدامات در راستای امنیت و ثبات در کشور بحرین به صورت خاص و کشورهای خلیج فارس به صورت عام در مبارزه با خشونت و افراطی گرایی به همراه تروریزم که به مراحل خطرناکی رسیده است، حمایت می کند.

همچنین در ادامه این بیانیه گفته شده است: اقداماتی که برای مبارزه با تروریزم تاکنون صورت گرفته متناسب با حجم حملات تروریستی طی دوره اخیر نبوده است و باید اقدامات قاطعانه ای برای مبارزه با آن در دستور کار قرار گیرد.

پارلمان بحرین همچنین حادثه تروریستی را که در روستای «کرباباد» به وقوع پیوست و منجر به کشته شدن یک مامور امنیتی بحرین گردید، محکوم کرد.

در این بیانیه پارلمان بحرین مدعی شده است که ایران و گروه های تابع آن به خصوص گروه تروریستی حزب الله! باید تمامی اقدامات خود در برابر کشورهای عرب و کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس را متوقف کنند و همچنین مداخله های خود در امور داخلی بحرین را پایان دهند.

.به علاوه اینکه پارلمان بحرین در پایان این بیانیه علیه «ایران» و «حزب الله» اعلان جنگ کرده است

پارلمان بحرین با صدور بیانیه ای مدعی شد که به دلیل انجام اقدامات تروریستی از سوی ایران و حزب الله و مداخله های ایران در این کشور، علیه ایران و حزب الله اعلان جنگ می کند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала