ترامپ : کلینتن‌ها از سیاست "سوءاستفاده" کرده‌اند

© REUTERS / David Becker/Nancy WiechecDemocratic presidential candidate Hillary Clinton (L) and Republican presidential candidate Donald Trump (File)
Democratic presidential candidate Hillary Clinton (L) and Republican presidential candidate Donald Trump (File) - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
آخرین کسی که ما در کاخ سفید نیاز داریم کلینتن یا کسی است که فاجعه اوباما را ادامه دهد

دونالد ترامپ، نامزد جمهوری خواهان در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا در واکنش به پیروزی هیلاری کلینتن، رقیب دموکرات خود در انتخابات اولیه حزبی گفت: آخرین کسی که ما در کاخ سفید نیاز داریم کلینتن یا کسی است که فاجعه اوباما را ادامه دهد.
ترامپ ادامه داد: ما ورشکست شده‌ایم. ۱۹ میلیارد دلار بدهی داریم که به سرعت در حال افزایش است. وضعیت زیر ساخت‌های ما فاجعه بار است. اوضاع مدرسه‌های ما افتضاح است، آمار جرایم رو به افزایش است. مردم ترسیده‌اند با این شرایط آخرین چیزی که ما اکنون در کاخ سفید به آن نیاز داریم کلینتن یا کسی است که فاجعه اوباما را ادامه دهد.
این غول املاک آمریکایی اعلام کرد: کلینتن‌ها از سیاست "سوءاستفاده" کرده‌اند. آنها میلیون‌ها دلار از فروش دارایی‌ها، منافع و قراردادهای دولتی کسب کرده‌اند. کلینتن حتی تمام این کارها را از طریق یک سرور شخصی غیرقانونی انجام داده است.
وی مدعی شد که نتایج نظرسنجی‌های اخیر نشان داده که او کلینتون ۶۸ ساله را که به اولین بانوی نامزد ریاست جمهوری تاریخ آمریکا بدل شد، شکست می‌دهد.

US President Ronald Reagan - اسپوتنیک افغانستان
پسر ریگن: اگر پدرم زنده می بود به ترامپ رای نمی داد

ترامپ سپس خطاب به دموکرات‌ها گفت: به دموکرات‌هایی که در این حزب به فرد دیگری رای می‌دادند می‌گویم که برای کسب حمایت شما تلاش خواهم کرد. به حامیان برنی سندرز که با این سیستم فشل سوپر نمایندگان از گردونه خارج شدند می‌گویم ما با آغوش باز از شما استقبال می‌کنیم.
این میلیاردر نیویارکی عنوان کرد، پنهان کردن توافقات نادرست کلینتن از آمارهای عمومی امنیت کشور را به خطر انداخت و رئیس جمهوری دخیل در این سیستم "فاسد" هم کاملا از او حمایت کرد.
ترامپ وعده داد: ما درباره تمام اقداماتی را که کلینتون‌ها دست به آنها زده‌اند تحقیق خوهیم کرد. گمان می‌کنیم نتایج این بررسی‌ها برای شما بسیار بسیار جالب باشد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا نامزد ریاست جمهوری آمریکا ادامه داد: کلینتون وزارت خارجه را به سنگری برای بودجه و درآمدهای خود تبدیل کرد. روس‌ها سعودی‌ها، چینای‌ها همگی به بیل و هیلاری پول دادند و خدماتی را که می‌خواستند دریافت کردند. روز تلخی برای آمریکاست که دولت‌های خراجی با پول‌های بزرگ تاثیری به مراتب بیشتر از شهروندان کشور داشتند.

 

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала