ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

قطع تمامی راه‌های امداد رسانی به تروریست‌ها در حومه شرقی حلب

© Sputnik / Ilya Pitalevقطع تمامی راه‌های امداد رسانی به تروریست‌ها در حومه شرقی حلب
قطع تمامی راه‌های امداد رسانی به تروریست‌ها در حومه شرقی حلب - اسپوتنیک افغانستان
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری سوریه سانا، ارتش سوریه اعلام کرد که تمامی راه های امداد رسانی به تروریست ها در حومه شرقی حلب به صورت کامل قطع شده است.

فرماندهی ارتش سوریه در بیانیه‌ای اعلام کرد که در راستای طرح بازگرداندن امنیت و ثبات به حلب واحدهایی از نیروهای مسلح ماموریت خود را در شمال حلب با موفقیت به انجام رساند و تمامی راه های امداد رسانی و معابر تروریست‌ها برای ورود سلاح و نیرو به مناطق شرقی حلب را به صورت کامل قطع کرد.
در بیانیه ارتش سوریه تاکید شده است که ارتش تاکید خود را بر لزوم حفظ سلامت شهروندان اعلام می‌کند و از همه آنها می‌خواهد که با ارتش همکاری کنند تا درگیری‌ها در این مناطق متوقف شود و بار دیگر ثبات به حلب بازگردد و خدمت رسانی به شهروندان در زمینه برق، مدارس، بیمارستان برقرار شود.
ارتش سوریه تاکید می‌کند: برای جلوگیری از خونریزی به تمامی افراد مسلح در محله‌های شرقی حلب یک فرصت واقعی برای سازش داده خواهد شد تا سلاح خود را تحویل دهند. کسانی که مایل هستند می توانند در حلب بمانند و سلاح خود را تحویل بدهند و یا شهر را ترک کنند و از همه می‌خواهیم که منافع ملی را برای بازگشت امنیت و ثبات به حلب در نظر بگیرند.

 

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала