شاه دخت قطر در حال عیاشی با هفت مرد

Telegram
شاه دخت قطری در حال عیاشی با 7 مرد در یکی از هوتل های بریتانیا دیده شد.

روزنامه بریتانیایی « فایننشل تایمز» به افشا سازی یک ماجرای جنجالی دست زد. مأمورین خدمات خاص بریتانیا در تعقیب  افراد مظنون  داخل یکی از نمره های هوتل  Excelsior London Hotel در لندن شدند  و در کمال تعجب  شاه دخت قطری را در حال عیاشی با 7 مرد دیدند.

 به گزارش روزنامه فوق الذکر، خدمات امنیت بریتانیا « می —6»  با کمک اسکاتلند یارد داخل اطاق هوتلی شدند و زنی را در حال عشق ورزی با 7 مرد پیدا کردند.  پس از بازرسی کارت شناسایی  معلوم شد که آن زن، پرنسس  قطر — سالوا- دختر  حمد ابن جاسیم بن جبار علی تانی ، صدراعظم سابق قطر است.

بازرسی های بعدی آشکار ساخت که شاهزاده از دلال سعودی — شخص مورد سوء ظن  « می-6» — خواسته بود شش مرد با  مشخصات ویژه فیزیکی را برای عشقبازی جمعی  در ازای مبلغ هنگفتی پول به نزد او ببرد. شاه دخت از میانجی این معامله خواسته بود که نزد او باقی بماند تا در صورت  رفتار خشن از سوی مردان  از او حمایت کند.  پرنسس گفت قصد او از این کار لطمه زدن به اعتبار کشورش نبوده  و هیچ یک از قوانین کشور بریتانیا را نقض نکرده است. در اداره پولیس به وی گفتند که  استفاده از  شخصی که سابقه زندانی دارد  و یا استفاده از مردان برای خود فروشی  غیر قانونی است. پولیس نمی تواند بر علیه او دوسیه جزائی تشکیل بدهد زیرا پرنسس قطر از مصونیت دیپلماتیک برخوردار است. اما این موضوع به اطلاع سفارت قطر رسانده شد.

سفارت قطر سعی کرد با پرداخت پول به روزنامه « فایننشل تامیز»  مانع افشا شدن این خبر بشود.  اما روزنامه پیشنهاد آنها را رد و خبر را منتشر کرد.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала