ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

هما عابدین دست راست کلینتون و حلقه وصل او با گروه های افراطی

© AFP 2021 / MANDEL NGANهما عابدین دست راست کلینتون و حلقه وصل او با گروه های افراطی
هما عابدین دست راست کلینتون و حلقه وصل او با گروه های افراطی - اسپوتنیک افغانستان
منابع خبری با ارائه مستنداتی مدعی شدند که "هما عابدین"، دستیار ارشد "هیلاری کلینتون" نامزد حزب دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، حلقه وصل کلینتون و گروه های افراطی است.

به گزارش العالم، مطبوعات آمریکا خانم عابدین را سایه کلینتون توصیف می کنند؛ زیرا به عنوان دستیار ارشد وی در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، در اغلب مناسبت‌ها و رویدادها در کنار وی ظاهر می شود.
«هما عابدین»، 40 ساله، از دستیاران قدیمی "هیلاری کلینتون" در زمان تصدی سمت وزارت خارجه آمریکا و از اتباع آمریکایی پاکستانی تبار است که در زمان حاضر معاون ستاد انتخاباتی خانم کلینتون است و رقبای کلینتون وی را حلقه اتصال بین هیلاری و گروه های افراطی می دانند.
وی در ایالت میشیگان متولد شد و وقتی دوسال داشت، همراه خانواده به عربستان رفت و بعد از مدتی به آمریکا بازگشت و پدر و مادرش که هر دو مدرس بودند در دانشگاه جرج واشنگتن مشغول تدریس شدند.
عابدین همکاری خود را با هیلاری کلینتون از زمانی که وی بانوی اول آمریکا محسوب می شد، در دفتر اطلاع رسانی کاخ سفید آغاز کرد. زمانی که کلینتون مسئولیت وزارت خارجه آمریکا را عهده دار شد نیز این همکاری ادامه یافت و همچنان به قوت خود باقی است. وی سال 2010 با آنتونی وینر نماینده سابق دموکرات ایالت نیویورک ازدواج کرد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала