جنرال امین الله امرخیل فرمانده پولیس غزنی استعفا داد

© AFP 2022 / ROBERTO SCHMIDTافغانستان
افغانستان - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
به دلیل بی عدالتی از سوی وزارت امور داخله و بی توجهی در تجهیز نیروهای امنیتی این ولایت جنرال امین الله امرخیل از سمت فرماندهی پولیس غزنی استعفا کرد.

به گزارش خبرگزاری آوا، فرمانده پولیس غزنی صبح امروز در تماس تیلیفونی به خبرگزاری آوا گفت، استعفا نامه اش را به وزارت داخله ارسال کرده و از مسئولان خواسته است که استعفای او را منظور نمایند. آقای امرخیل وضعیت امنیتی ولایت غزنی را حساس خوانده میگوید با این که نیروهای امنیتی غزنی همواره در حال جنگ هستند و ایجاب میکند که به گونه جدی تجهیز شوند، اما مقامهای وزارت داخله با وجود خواسته های آنان در این خصوص بی توجهی میکند. 
وی افزود: بی توجهی مسئولان به تجهیزات نیروهای امنیتی و اعمال بی عدالتی در حق غزنی او را وا داشته است که استعفا نامه اش را به مقام های مسئول پیش کش نماید. 
پیش از این نیز فرمانده پولیس غزنی در نامه ای که به رسانه ها ارسال کرده بود از شورای امنیت و مسئولان وزارت داخله انتقاد کرده گفته بود که برخورد تنظیمی با افسران پولیس از سوی شورای امنیت ملی و مقام های وزارت امور داخله کشور، اعمال بی عدالتی و اخذ رشوه در ترفیعات و تقرری ها توسط این دو نهاد عالی رتبه حکومتی او را به شدت نگران کرده است.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала