ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

پارلمان روسیه و افغانستان توافقنامه همکاری امضا می کند

© Sputnik / Maksim BlinovПредседатель Государственной Думы РФ Вячеслав Володин на пленарном заседании Государственной Думы РФ
Председатель Государственной Думы РФ Вячеслав Володин на пленарном заседании Государственной Думы РФ - اسپوتنیک افغانستان
ویاچسلاو ولودین رئیس دومای دولتی روسیه روز چهار شنبه تاریخ 23 نومبر در دیدار که با عبدالروف ابراهیمی رئیس پارلمان افغانستان داشت گفت، پارلمان روسیه و افغانستان بزودی یک توافقنامه همکاری با هم امضا خواهند کرد.

به گزارش اسپوتنیک، ولودین گفت:- "ما از طرف افغانستان که به صورت منظم در نشست های سازمان پیمان امنیت جمعی مجمع پارلمانی به عنوان ناظر شرکت می کند، کاملن رضایت داریم. برای پیشرفت این پیوندها نیاز به همکاری در جهات مختلف و تبادل تجربه در قانونگذاری می باشد. ما برای امضای یک توافقنامه همکاری بین دومای دولتی روسیه و پارلمان افغانستان برنامه ریزی خواهیم کرد".

رئیس پارلمان افغانستان گفت:- "ما امیدوار هستیم که یک پیوند بسیار نزدیک با ترکیب جدید دومای دولتی فدراسیون روسیه داشته باشیم".

عبدالروف ابراهیمی گفت:- "ما امیدواریم که پیوندهای ما با نمایندگان جدید دومای دولتی روسیه مانند نمایندگان پیشین دومای دولتی روسیه خوب و نزدیک باشد. به خصوص در این زمان همکاری بین ما بسیار مهم است. همکاری و پیوند بین افغانستان و روسیه سابقه ای طولانی دارد و ما براین باور هستیم که همکاری و همیاری بین دوکشور به امنیت و ثبات منطقه کمک خواهد کرد".

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала