ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

نظر سناتور در مورد اتهام امریکا علیه روسیه

© Fotolia / Apopsنظر سناتور در مورد اتهام امریکا علیه روسیه
نظر سناتور در مورد اتهام امریکا علیه روسیه - اسپوتنیک افغانستان
متهم کردن روسیه در ارتباط با حملات سایبری به کامپیوترهای حزب جمهوری خواه امریکا، نشان می دهد که عده ای در دستگاه دولتی امریکا تلاش دارند تا سیاست های دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب را در خط ضد روسیه قرار دهند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از ریانووستی، الگ مروزوف از اعضای شورای فدرال در امور بین الملل و رئیس دفتر سابق ریاست جمهوری معتقد است که؛ عده ای در دستگاه دولتی امریکا، در سیاست داخلی این کشور سعی در متهم کردن روسیه در ارتباط با حملات سایبری به کامپیوترهای حزب جمهوری خواه آمریکا دارند، تا دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب امریکا را در مسیر ضد روسی قرار دهند.

 طبق گزارش "نیویورک تایمز" روز شنبه به نقل از منابع موثق دولتی، سازمانهای اطلاعاتی امریکا بر این باورند که هکرهای روسی کامپیوترهای کمیته ملی حزب جمهوری خواه را هک نمودند، اما از ربوده شدن اطلاعات خبری منتشر نشده است.

  این نشریه می نویسد، پیش از این جمهوری خواهان ادعا داشتند که تلاشی برای هک کردن کامپیوتر یکی از اعضای این حزب صورت گرفت، اما موفق به دستیابی اطلاعات این کامپیونشدند.

این سناتور گفت: "این یک رقابت بین دو گروه در مورد روسیه و روابط با این کشور می باشد، که یک سو تلاش دارند تا سیاست های ترامپ را بر  ضد روسیه جهت دهی کنند، همانطور که باراک اوباما همیشه آنرا انجام می داد، در مقابل عده ای موافق ایجاد یک رابطه سازنده با روسیه هستند.    

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала