ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

اعلامیه وزارت امور داخله در پیوند به توزیع تذکره های کتابچه‌یی

© Wikipedia / Umiami91اعلامیه وزارت امور داخله در پیوند به توزیع تذکره های کتابچه‌یی
اعلامیه وزارت امور داخله در پیوند به توزیع تذکره های کتابچه‌یی - اسپوتنیک افغانستان
وزارت امورداخله جمهوری اسلامی افغانستان با رد شایعاتی مبنی بر این که تذکره کتابچه یی جایگزین تذکره الکترونیکی می گردد، به شهروندان افغانستان اطمینان می دهد که موضوع تذکره های کتابچه‌یی ربطی به توزیع تذکره های الکترونیکی ندارد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از سایت رسمی وزارت امور داخله، ریاست ثبت احوال نفوس وزارت امورداخله پیرامون طرح پیشنهادی مبنی بر جاگزین شدن تذکره های کتابچه یی به تذکره های ورقی داشته است که به نظر می رسد از این بحث ها استنباط نادرست صورت گرفته است.

طبق طرح ریاست ثبت احوال نفوس وزارت امور داخله، جایگزین تذکره کتابچه یی با تذکره ورقی، با هدف جلوگیری از جعل و تزویر و ایجاد سهولت های بیشتر به شهروندان کشور صورت می گیرد که تذکره های کتابچه‌یی جدید به سه زبان دری، پشتو و انگلیسی می باشد که از سیستم ایمنی برای جلوگیری از جعل نیز برخوردار است.

در صورتی که طرح پیشنهادی اداره ثبت احوال نفوس وزارت امورداخله، مورد تصویب جلسه کابینه حکومت قرار گیرد، تذکره های کتابچه‌یی از سوی مطبعه دولتی صکوک، بدون هزینه های اضافی چاپ و در اختیار شهروندان قرار داده می شود و این موضوع ربطی به تذکره های الکترونیکی ندارد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала