قتل رهبر کو کلاکس کلان در امریکا

© REUTERS / Stephanie Keith قتل رهبر کو کلاکس کلان در امریکا
قتل رهبر کو کلاکس کلان در امریکا - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
فرانک آنکونا رهبر " سازمان نژاد پرستانه -کوکلاکس کلان، که هفته گذشته پولیس جسدش را پیدا کرد، به قتل رسیده است. براساس گزارش نیویارک تایمز تاریخ 13 فبروری همسر و فرزند خوانده آنکونا به قتل او متهم شده اند.

فرانک آنکونا رهبر " سازمان نژاد پرستانه —کوکلاکس کلان، که هفته گذشته پولیس جسدش را پیدا کرد، به قتل رسیده است. براساس گزارش نیویارک تایمز تاریخ 13 فبروری همسر و فرزند خوانده آنکونا به قتل او متهم شده اند.

تاریخ 11 فبروری ماهیگیران جسد آنکونا 51 ساله را که با ضرب مرمی به سرش به قتل رسیده بود، در نزدیک رودخانه میزوری در نزدیکی شهر بلگراد- ایالت میزوری پیدا کردند. به گفته پولیس، آنکونا در تاریخ 9 فبروری کشته شده است.

طبق بررسی ها، او به ضرب مرمی تفنگچه به قتل رسیده است و نسخه دیگر این تحقیات نشان میدهد که آنکونا با تفنگ ساچمه ایی کشته شده است.

اتهامات علیه مالیسه انکونا 44 ساله همسر و پل جینکرسون پسرخوانده رهبر کوکلاکس کلان وجود دارد. براساس اطلاعات اولیه، این حادثه پس از یک نزاع خانوادگی رخ داده است و هیچ ارتباطی با فعالیت های آنکونا در سازمان کو کلاکس کلان ندارد.

این مقتول عضو یک سازمان نژاد پرستانه که بیش از 30 قبل تاسیس گردید، می باشد.  در حال حاضر حدود 30 گروه کوکلاکس کلان در امریکا که با یکدیگر رقابت دارند، وجود دارد. 

این گروه ها در بخش رسانه ها، جذب حامی، ارائه کمک های خیریه و همچنین حق واقعی پیروان نخستین گروه کوکلاس کلان رقابت می کنند.

 گروه فرانک آنکونا بزرگترین و با نفوذترین گروه در امریکا می باشد. 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала