فرمان جدید ترامپ در باره مهاجرت

© AP Photo / John Locherفرمان جدید ترامپ در باره مهاجرت
فرمان جدید ترامپ در باره مهاجرت - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
به گفتۀ وزارت عدلیۀ امریکا، در فرمان تازه شکایت‌های یک هیئت سه نفری دادگاهی که گفته بودند فرمان نخست ترمپ خلاف قانون اساسی امرکاست، را نیز در نظر می‌گیرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل طلوع نیوز، خبرگزاری اسوشیتید پرس در یک گزارش که امروز جمعه به نشر رسید گفت که که دونالد ترمپ رییس جمهور ایالات متحده امریکا روز پنجشنبه در یک نشست خبری گفت که وی هفتۀ آینده یک فرمان اجرایی دیگری را در بارۀ ورود مهاجران به امریکا اعلام می‌کند. وی گفت: «ما برای حفاظت از مردم ما، یک فرمان بسیار جامع را اعلام خواهیم کرد.»

در این گزارش آمده است که گزارش وزارت عدلیۀ امریکا نیز گفته است که این وزارت یک دادگاه استیناف را در برابر دادگاهی که قانون منع ورود مهاجران هفت کشور به امریکا را به حالت تعلیق در آورده است،  تشکیل می‌دهد.  ترمپ این دادگاه را از بهر به تعلیق در آوردن حکم منع مهاجرت به امریکا انتقاد کرد و گفت: «این یک تصمیم بسیار بد است، برای امنیت کشور ما بسیار بد است. فرمان ارسال شده درست بود.»

به گفتۀ وزارت عدلیۀ امریکا، در فرمان جدید شکایت‌های یک هیئت سه نفری دادگاهی که گفته بودند فرمان نخست ترمپ خلاف قانون اساسی امرکاست، را نیز در نظر می‌گیرد.    

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала