ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

تلاش های داعش علیه ترامپ

© REUTERS / Carlo Allegri/File PhotoU.S. Republican presidential nominee Donald Trump appears at a campaign roundtable event in Manchester, New Hampshire, U.S., October 28, 2016
U.S. Republican presidential nominee Donald Trump appears at a campaign roundtable event in Manchester, New Hampshire, U.S., October 28, 2016 - اسپوتنیک افغانستان
داعش، تلاش های موفقت آمیز برای تضعیف اعتبار ترامپ به عمل می آورد

اسپوتنیک، آژانس رویتر بیانیه ای که توسط نماینده گروه تروریستی "داعش" که در آن اسم دونالد ترامپ، رئيس جمهور امریکا یادآوری می شود، پخش نموده است.

در این پیام، به طور خاص، به مورد ایالات متحده "غرق شده" که توسط "احمق" رهبری می شود، اشاره شده است. دهشت گران همچنین ادعا کردند که ترامپ "نمی داند سوریه یا عراق کجا ست و چیست".

آژانس اشاره می نماید، این، اولین پیام داعش است که در آن اسم رهبر جدید امریکا یاد شده است.

دونالد ترامپ بارها گفته است که قصد دارد داعش را از بین ببرد. به گفته وی، واشنگتن برای "پاک شدن چهره زمین از این دشمن" آماده است با کشورهای دیگر همکاری نماید.

ائتلاف بین المللی در راس ایالات متحده از سال 2014 عملیات علیه داعش در سوریه و عراق انجام می دهد. در حالی که ائتلاف در سوریه بدون رضایت دمشق اقدام می نماید.

بوریس دولگوف، عضو ارشد مرکز مطالعات عربی و اسلامی در موسسه مطالعات شرقی آکادمی علوم روسیه و دکتورای علوم تاریخ، معتقد است که بیانیه تروریست ها، بخشی از جنگ تبلیغاتی علیه ایالات متحده است. مفسر مزبور در پخش زنده رادیو "اسپوتنیک" می گوید:

" بیانیه فوق، اولین و نادر نمی باشد. از یک طرف، چنین اظهارات تبلیغاتی، قصد حمایت از روح آنهایی که اگر ممکن است چنین گفت، که با ایده های داعش همبسته هستند حمایت نماید. و همچنین قصد کاهش تصویر رهبران دولتی می شود که چنین اظهارات به آنها معطوف است. چیزی جزء بخشی از جنگ تبلیغاتی و اطلاعاتی که توسط داعش انجام می شود نیست".

مفسر عقیده دارد که تروریست ها جنگ اطلاعاتی مذکور را علیه رهبر امریکا بطور کامل و موفقانه پیش می برند. مصاحب مزبور در ختم تفسیر نتیجه گیری می نماید:

"چنین اظهارات ضد ترامپ با آنچه که در رسانه ها علیه ترامپ نشر می شود، هماهنگی دارد. همه این به منظور تضعیف اعتبار ترامپ و تضعیف اعتبار امریکای ها به ترامپ است. و اقدامات فوق موفقانه پیش می رود. به طور عموم، هدف، جلوگیری از حملات هوایی امریکا یا تضعیف عملیات امریکا در برابر داعش است. البته، این مساله روشن است، ولی به هر حال بخشی از جنگ اطلاعاتی می باشد که نمایندگان داعش به طور حرفه ای انجام می دهند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала