ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

واکنش وزارت خارجه استرالیا به تهدید انجام حمله اتمی علیه این کشور

© AP Photo / Tertius Pickardواکنش وزارت خارجه استرالیا به تهدید انجام حمله اتمی علیه این کشور
واکنش وزارت خارجه استرالیا به تهدید انجام حمله اتمی علیه این کشور - اسپوتنیک افغانستان
راکت های کوریای شمالی یک تهدید جدی برای همسایگانش به شمار می‌رود و اگر آن را کنترل نکنیم، به کشورهای همسایه چون استرالیا صدمه وارد می‌کند. دولت پیونگ یانگ باید به جای ساخت سلاح کشتار جمعی به دنبال صرف این هزینه ها در بخش رفاه اجتماعی برای مردمش باشد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از روزنامه " Sydney Morning Herald " جولی بیشاپ وزیر امور خارجه استرالیا در واکنش به تهدیدات کوریای شمالی و حمله اتمی علیه این کشور گفـت: راکت های کوریای شمالی یک تهدید جدی برای همسایگانش به شمار می‌رود و اگر آن را کنترل نکنیم، به کشورهای همسایه چون استرالیا صدمه وارد می‌کند. دولت پیونگ یانگ باید به جای ساخت سلاح کشتار جمعی به دنبال صرف این هزینه ها در بخش رفاه اجتماعی برای مردمش باشد.
کوریای شمالی روز شنبه به استرالیا هشدار داد اگر از اقدامات آمریکا تبعیت کند، دست به حمله اتمی می‌زند.
بیشاپ اخیرا نیز گفته بود که تحریم ها علیه کوریای شمالی پیامی واضح به این کشور است که باید دست از اقدامات تحریک آمیزش بردارد.
کوریای شمالی با آزمایش راکت های خود که اخیرا انجام داده است، مراتب خشم کشورهای همسایه و همچنین آمریکا را به وجود آورده و باعث شده تا حتی چین به عنوان تنها حامی آن دست از پشتیبانی‌اش بردارد و به دنبال آن، تحریم‌های بیشتری علیه پیونگ یانگ اعمال شود.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала