ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

چگونه ایوانکا ترامپ کارگران را استثمار می کند؟

© AP Photo / Evan VucciIvanka Trump, the daughter of President Donald Trump, listens during a meeting between President Donald Trump and women small business owners in the Roosevelt Room of the White House in Washington, Monday, March 27, 2017
Ivanka Trump, the daughter of President Donald Trump, listens during a meeting between President Donald Trump and women small business owners in the Roosevelt Room of the White House in Washington, Monday, March 27, 2017 - اسپوتنیک افغانستان
یک گزارش جدید نشان می‌دهد کارگرانی که در یک کارخانه چینی مشغول به تولید پوشاک برای برند تجاری ایوانکا ترامپ هستند، در هفته برای 60 ساعت کار تنها حدود 60 دالر حقوق دریافت می کنند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم  به استناد از پایگاه اینترنتی هیل، گزارش جدیدی که روز سه شنبه در روزنامه واشنگتن پست منتشر شده حاکی است که 80 کارگر یک کارخانه تولید پوشاک در چین که برای ایوانکا ترامپ کار می کنند، در هفته به ازای 60 ساعت کار حدود 62 دالر حقوق و دستمزد دریافت می کنند.

ایجاد دفتر ایوانکا ترامپ در قصر سفید - اسپوتنیک افغانستان
ایجاد دفتر ایوانکا ترامپ در قصر سفید

این کارخانه از سال 2012 میلادی تاکنون برای برند ترامپ پوشاک تولید می کند. این کارخانه برای سایر برندهای تجاری مشهور مثل تامی هیلفایر و کلوین کلاین نیز پوشاک تولید می کند.

نمایندگان یک انجمن حامی حقوق کارگران در سفری که در ماه اکتوبر به این کارخانه داشته، متوجه شده است که قوانین و استانداردهای بین المللی وضع شده از سوی سازمان بین المللی کار در این کارحانه چینی نقض شده است.

البته این انجمن اعلام نکرده است که آیا در زمان بازرسی از این کارخانه، کارگران مشغول تولید پوشاک برای برند ایوانکا ترامپ بوده اند یا نه.

میزان حقوق پرداختی به کارگران در برخی از مناطق چین، کمتر از حداقل دستمزد تعیین شده از سوی سازمان بین المللی کار بوده است. ساعات کاری کارگران نیز بسیار بیشتر از محدودیت های تعیین شده است.

از زمانی که دونالد ترامپ در امریکا به قدرت رسیده است، میزان فروش پوشاک با برند ایوانکا ترامپ با افزایش چشمگیری روبرو شده است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала