برنامه زمان بندی رقابتهای فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا اعلام شد

© Sputnik / Kirill KallinikovПляжный отдых в Москве
Пляжный отдых в Москве - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
برنامه زمانبندی رقابتهای فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شد.

به‌ گزارش اسپوتنیک به نقل از ‌ایسنا، مسابقات زیر ۲۰ سال فوتسال آسیا  به میزبانی تایلند از ۲۶ ماه ثور آغاز خواهد شد که  تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال افغانستان در گروه A این دوره از مسابقات با تیم‌های تایلند، عراق، مالزی، برونئی دارالسلام و بحرین همگروه شد.

Работа фотографа Andrew Hone Football at sunset on Ngapali Beach, Myanmar для конкурса National Geographic Traveller-2017 в категории Action - اسپوتنیک افغانستان
مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا/ افغانستان 7، چین 2

گروه‌بندی  و زمان برگزاری مسابقات تیم‌های حاضر در این دوره از بازیها (به وقت کابل) به شرح زیر است:

گروه A:

تایلند-عراق-مالزی-برونئی دارالسلام-بحرین-افغانستان

۲۶ ثور

عراق — بحرین/ برونئی دارالسلام- افغانستان/مالزی-تایلند

۲۷ ثور

مالزی- افغانستان/عراق- برونئی دارالسلام/تایلند- بحرین

۲۸ ثور

بحرین-مالزی/افغانستان-عراق/تایلند- برونئی دارالسلام

۲۹ ثور

عراق-مالزی/ برونئی دارالسلام-بحرین/افغانستان-تایلند

۳۰ ثور

بحرین- افغانستان/مالزی- برونئی دارالسلام/تایلند- عراق

گروه A:

تایلند-عراق-مالزی-برونئی دارالسلام-بحرین-افغانستان

۲۶ ثور

عراق — بحرین ساعت ۱۲:۳۰

 برونئی دارالسلام- افغانستان- ساعت ۱۴:۳۰

مالزی-تایلند- ساعت ۱۶:۳۰

۲۷ ثور

مالزی- افغانستان- ساعت ۱۲:۳۰

عراق- برونئی دارالسلام- ساعت ۱۴:۳۰

تایلند- بحرین- ساعت ۱۶:۳۰

۲۸ ثور

بحرین-مالزی- ساعت ۱۲:۳۰

افغانستان-عراق- ساعت ۱۴:۳۰

تایلند- برونئی دارالسلام- ساعت ۱۶:۳۰

۲۹ ثور

عراق-مالزی- ساعت ۱۲:۳۰

برونئی دارالسلام-بحرین- ساعت ۱۴:۳۰

افغانستان-تایلند- ساعت ۱۶:۳۰

۳۰ ثور

بحرین- افغانستان- ساعت ۱۲:۳۰

مالزی- برونئی دارالسلام-ساعت ۱۴:۳۰

تایلند- عراق- ساعت ۱۶:۳۰

گروه B: 

ویتنام- جاپان- چین تایپه- تاجیکستان- اندونزی

۲۶ ثور

چین تایپه- جاپان — ساعت ۱۲:۳۰

اندونزی-تاجیکستان- ساعت ۱۴:۳۰

۲۷ ثور

تاجیکستان- ویتنام- ساعت ۱۲:۳۰

اندونزی- چین تایپه- ساعت ۱۴:۳۰

۲۸ ثور

ویتنام-اندونزی- ساعت ۱۲:۳۰

جاپان —تاجیکستان- ساعت ۱۴:۳۰

۲۹ ثور

جاپان — اندونزی- ساعت ۱۲:۳۰

چین تایپه-ویتنام- ساعت ۱۴:۳۰

۳۰ ثور

تاجیکستان-چین تایپه- ساعت ۱۲:۳۰

ویتنام- جاپان — ساعت ۱۴:۳۰

گروه C:

ازبکستان- قطر-لبنان-میانمار- هنگ کنگ

۲۶ ثور

لبنان-قطر- ساعت ۸:۳۰

هنگ کنگ-میانمار- ساعت۱۰:۳۰

۲۷ ثور

میانمار- ازبکستان- ساعت۸:۳۰

هنگ کنگ- لبنان- ساعت۱۰:۳۰

۲۸ ثور

ازبکستان- هنگ کنگ- ساعت۸:۳۰

قطر-میانمار- ساعت۱۰:۳۰

۲۹ ثور

قطر- هنگ کنگ- ساعت۸:۳۰

لبنان- ازبکستان- ساعت۱۰:۳۰

۳۰ ثور

میانمار- لبنان- ساعت۸:۳۰

ازبکستان- قطر- ساعت۱۰:۳۰

گروه D: 

ایران- قرقیزستان- امارات- چین — مغولستان

۲۶ ثور

چین-قرقیزستان- ساعت۸:۳۰

امارات- مغولستان- ساعت۱۰:۳۰

۲۷ ثور

*مغولستان-ایران- ساعت۸:۳۰

امارات- چین- ساعت۱۰:۳۰

۲۸ ثور

*ایران- امارات- ساعت۸:۳۰

قرقیزستان- مغولستان- ساعت۱۰:۳۰

۲۹ ثور

قرقیزستان- امارات- ساعت۸:۳۰

*چین- ایران- ساعت۱۰:۳۰

۳۰ ثور

مغولستان-چین- ساعت۸:۳۰

 

*ایران- قرقیزستان- ساعت۱۰:۳۰

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала