دختری آلت تناسلی مرد متجاوز به خود را برید

© AFP 2022 / ARINDAM DEY A young Indian Hindu unmarried girl, Nilanjana Chakraborty (5), known as a 'kumari' and dressed as the Hindu goddess Durga, puts her hand up during a ritual for the Durga Puja festival at Ramakrishna Mission in Agartala, the capital of northeastern state of Tripura on October 21, 2015
A young Indian Hindu unmarried girl, Nilanjana Chakraborty (5), known as a 'kumari' and dressed as the Hindu goddess Durga, puts her hand up during a ritual for the Durga Puja festival at Ramakrishna Mission in Agartala, the capital of northeastern state of Tripura on October 21, 2015 - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
دختر هندی که مدت های زیادی مورد تجاوز معلم مذهبی خود بود، تصمیم گرفت تا آلت تناسلی وی را قطع کند و این کار را هم با جرات تمام انجام داد .

دختر 23 ساله هندی آلت تناسلی یک روحانی را بریده و ادعا کرده است که این معلم مذهبی در طول سالیان متمادی به او تجاوز کرده است. این اتفاق در ایالت جنوبی کرلا، رخ داده است. به گفته پلیس این فرد روحانی برای انجام مراسم مذهبی به خانه این دختر می‌رفته است. پدر این دختر سالهاست که مریض است و مادر وی از این روحانی و مراسم مذهبی وی، برای کاهش آلام روحی خود استفاده می‌کرده است. اما این دختر مدعی است که این فرد روحانی در هر فرصتی برای تعرض به وی استفاده می کرد.
کشور هندوستان همیشه منبع اخبار تجاوزهای جنسی است.
بر اساس گزارشات گفته میشود که، حدود 90 درصد آلت تناسلی این مرد بریده شده است. طبق گفته جراحان بیمارستانی، هیچ راهی برای بخیه زدن آلت تناسلی بریده شده وجود نداشته. اما جراحان موفق شدند از خون ریزی جلوگیری نمایند و هم چنین مجرای ادرار مصدوم را باز نگه دارند.مقامات پلیس گفته‌اند که دختر قربانی این حادثه تجاوزهای جنسی به خود را به مادرش گفته است اما ظاهرا مادرش آن ها را به پلیس گزارش نکرده است.
گفته شده که مادر این دختر بدلیل عدم گزارش این موضوع به پلیس ممکن است با اتهاماتی روبرو گردد.به نظر نمی‌آید که اتهامی متوجه این دختر شود. گفته میشود که کشور هند دارای یکی از بالاترین آمار تجاوز جنسی در دنیا است و بهمین دلیل اتهامات مرتبط با تجاوز در این کشور حساسیت برانگیز است.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала