دیدار بشار اسد از افراد تازه آزاد شده از دست گروه های تروریستی

© Sputnik / Sergey Guneevدیدار بشار اسد از افراد تازه آزاد شده از دست گروه های تروریستی
دیدار بشار اسد از افراد تازه آزاد شده از دست گروه های تروریستی - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
رئیس جمهور سوریه در دیدار با افراد تازه آزاد شده از دست گروه‌های تروریستی گفت که تا زمانی که امنیت به سوریه باز نگردد خوشحالی ما کامل نمی‌شود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، "بشار اسد" رئیس جمهور سوریه در جریان استقبال از 34 فرد ربوده شده که به تازگی آزاد شده‌اند، گفت: ما به عنوان دولت درباره موضوع افراد ربوده شده و مفقود حساسیت زیادی داریم.

این افراد آزاد شده توسط گروه‌های مسلح تروریستی در منطقه برزه در دمشق ربوده شده بودند.

بشار اسد و همسرش در این دیدار به خانواده افراد ربوده شده، آزادی عزیزانشان و پایان درد سختی که این خانواده‌ها آن را تحمل کردند را تبریک گفتند.

بشار اسد گفت که جامعه سوریه به دلیل موضوع ربوده شدگان و افراد مفقود در بحران اجتماعی واقعی به سر می‌برد و این موضوع برای ما به عنوان دولت از حساسیت زیادی برخوردار است و هیچ هفته یا ماهی نمی‌گذرد مگر آنکه عملیات تبادل چه در مقیاس یک نفر یا مجموعه‌ای از ربوده‌شدگان انجام می‌شود و در واقع این موضوع تنها تلاش دولت نبوده بلکه فداکاری ارتش و نیروهای مسلح که برای این وطن مبارزه می‌کنند نیز تاثیرگذار بوده است.

بشار اسد اضافه کرد: این سختی‌ها باعث می‌شود که انسان قدرتمندتر شده و انسان بیش از گذشته ارزش وطن خود را بداند و معنای امن بودن کشور را بهتر درک می‌کند اما با وجود تمام تلاش گروه‌های تروریستی برای کشتار و ربودن افراد و شکنجه، اما آنها نتوانستند هیچ تاثیری بر میهن دوستی و پایداری شما در زمان ربوده شدن بگذارند که این اقدام ملی ممتازی به شمار می‌آید.

بشار اسد گفت که این جنگ همچنان به پایان نرسیده و هنوز هزاران سوری در درد و رنج به سر برده و تا زمانی که همگان آزاد شده وامنیت به کشور باز نگردد، خوشحالی ما تکمیل نمی‌شود.

افراد آزاد شده نیز به نوبه خود گفتند که اطمینان داشتند که دولت آنها را آزاد خواهد کرد و بر همت عالی خود تاکید کرده و گفتند که به زندگی طبیعی خود بازگشته تادر امنیت و شکوفایی سوریه نقش داشته باشند.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала