هند :خرید اردوی پاکستان کار سختی نیست

© AP Photo / Cliff Owenهند :خرید اردوی پاکستان کار سختی نیست
هند :خرید اردوی پاکستان کار سختی نیست - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
وزیر دفاع هند درباره اردوی پاکستان گفت: سیاستمداران امریکایی و مدیر شبکه هوملند معتقد هستند که ارتش پاکستان را می‌توان به راحتی خرید و در آن نفوذ کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری آوا، ارون جیتلی، وزیر دفاع هند درباره اردوی پاکستان گفت: سیاستمداران امریکایی و مدیر شبکه هوملند معتقد هستند که ارتش پاکستان را می‌توان به راحتی خرید و در آن نفوذ کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری آوا، ارون جیتلی، وزیر دفاع هند درباره اردوی پاکستان گفت: راحیل شریف که خود را شکست ناپذیر و با نفوذترین فرمانده پاکستان می‌دانست، به خاطر چند دالر کشور خود را رها کرده و به عربستان خدمت می‌کند.
جیتلی ادامه داد: نیروهای اردوی پاکستان در جنگ عربستان با یمن سپر جنگی شده و کشته می‌شوند.

وزیر دفاع هند تصریح کرد: من هم در خصوص تزلزل و ضعف اردوی پاکستان با سیاستمداران و اندیشمندان امریکا هم عقیده هستم.

ارون جیتلی در پایان گفت: مشخص شد که فرمانده اردوی پاکستان راحیل شریف برای دالر مشتاقانه به خدمت عربستان سعودی در آمد، ما هم می‌توانیم با وعده پول بیشتر او را برای خدمت به اردوی هندوستان بیاوریم.

مدتی است پیوستن جنرال راحیل شریف به ائتلاف سعودی و قبول پست فرماندهی توسط وی سبب ایجاد جنجال‌های فراوانی در سطوح مختلف پاکستان شده است.

حامد رضا رئیس حزب اتحاد سنی، تصمیم دولت پاکستان مبنی بر حضور در ائتلاف سعودی را بر خلاف نظر ۷۵ درصد از مردم این کشور دانسته بود.

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала