هماهنگی میان آمریکا و گروه تروریستی داعش

© REUTERS / Rodi Saidهماهنگی میان آمریکا و گروه تروریستی داعش
هماهنگی میان آمریکا و گروه تروریستی داعش - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
یک مقام بلند پایه ارتش سوریه تاکید کرد، اقدام ائتلاف بین المللی در سرنگون کردن یکی از جنگنده های ارتش سوریه، هماهنگی موجود بین آمریکا و گروه تروریستی داعش را تایید می کند.

 به گزارش اسپوتنیک به نقل از العالم به استناد به شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه، فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه در بیانیه ای اعلام کرد: نیروی هوایی به اصطلاح "ائتلاف بین المللی"، یکی از جنگنده های ما را در منطقه الرصافه در حومه جنوبی الرقه که در حال انجام وظایف جنگی خود علیه گروه تروریستی داعش در منطقه بود هدف قرار داد که به سقوط هواپیما و ناپدید شدن خلبان آن انجامید.
این تجاوز آشکار جای هیچ شکی را باقی نمی گذارد و بر واقعیت موضع آمریکا در حمایت از تروریسم تاکید می کند که هدف از آن تلاشی است برای تاثیر گذاشتن بر توان نظامی ارتش سوریه؛ تنها نیروی فعالی که به همراه متحدانش به دنبال حق مشروع خود در مبارزه با تروریسم در جای جای خاک وطن است. این تجاوز در زمانی رخ داد که ارتش سوریه و متحدانش پیشروی آشکاری در مبارزه با گروه تروریستی داعش که در صحرای سوریه رو به زوال است، محقق ساختند.
از طرف دیگر این تجاوز هماهنگی موجود بین آمریکا و گروه تروریستی داعش را تایید می کند و نیات خبیثانه آمریکا را در مدیریت تروریسم و سرمایه گذاری در آن برای رسیدن به اهدافش در بسط دادن طرح اسرائیل-آمریکایی در منطقه آشکار می سازد.
فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه درباره پیامدهای خطرناک این تجاوز آشکار برای تلاشهای مبارزه با تروریسم هشدار داد و تاکید کرد این گونه تجاوزها هرگز نیروهای سوری را از ادامه دادن به جنگ علیه دو گروه تروریستی داعش و جبهه النصره و گروه های مرتبط به آنان و بازگرداندن امنیت و ثبات به تمامی خاک جمهوری عربی سوریه باز نمی دارد.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала