فروش دختر 14 ساله در کشور اروپایی!

© AP Photo / Rafiq Maqboolفروش دختر 14 ساله در کشور اروپایی!
فروش دختر 14 ساله در  کشور اروپایی! - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
نیروهای امنیتی اسپانیا یک زن و شوهر را به اتهام فروختن دختر 14 سالۀ خود در ازای دریافت 5 هزار یورو و یک دستگاه ماشین «وَن» بازداشت کردند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از لوکال ، یک زن و شوهر رومانیائی و ساکن منطقه پِدرِرا به پولیس گم شدن دختر خود را اطلاع دادند ولی پولیس پس از شنیدن سخنان شاهدان عینی فهمید که این زن و شوهر دختر خود را به یک مرد رومانیائی دیگر ساکن منطقه لوثِنا دِل پوئِرتو در جنوب اسپانیا فروخته اند.
روزنامه الپائیس چاپ اسپانیا هم نوشت: نیروهای امنیتی ابتدا عملیاتی را در اسپانیا سپس عملیاتی را در کشورهای اروپائی برای یافتن دختر آغاز کردند و سرانجام توانستند دختر را هنگام سفر به جمهوری اسلوونی پیدا کنند.
پلیس اعلام کرد که دختر گمشده را به همراه یک مرد پیدا کرد و این مرد می گوید که پدرش این دختر را برایش خریده است و پولیس هم معتقد است که پدر دختر در ازای دریافت پول و ماشین دخترش را به این دو مرد فروخته است.
الپائیس نوشت: پدر و مادر دختر پس از اینکه خریدار از پرداخت کل مبلغ خودداری کرده بود ، به پولیس شکایت کردند و پولیس توانست دختر را از اسلوونی به اسپانیا بازگرداند.
مردی که دختر را به اسلوونی منتقل می کرد ، به اتهام قاچاق انسان ، تجاوز جنسی و اجبار دختر کمسال به ترک خانه اش بازداشت شده است. مرد خریدار و پدر و مادر دختر هم به اتهام قاچاق انسان بازداشت شده اند.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала