ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

پل کریمه به مراحل پایانی خود نزدیک می شود+ویدیو

به گزارش سپوتنیک،خدمات مطبوعاتی وزارت ترانسپورت نتایج نشست گروه کاری برای توسعه وزیر ساخت های ترانسپورتی کریمه را گزارش داد، ماکسیم سوکولوف وزیرترانسپورت روسیه برسرعت خوب ساخت این پل اشاره کرد،و همچنین او به اهمیت کار روشن و هماهنگ شده بدون عقب مانده گی این برنامه توجه کرد.

پل کریمه یا "پل تنگه کرچ"، یکی از بزرگترین پل های مستقر در روسیه خواهد بود. پل طولانی کریمه به طول 19 کیلومتر مسافت بزرگی از تنگه کرچ بین شبه جزیره کرچ کریمه و شبه جزیره تامان از منطقه کراسنودار را در بر می گیرد. بر روی این پل، دو خط راه آهن نصب خواهد شد.

شایان ذکر است، اکنون بیش از 50 درصد از مراحل احداث این پل به پایان رسیده است. در دسامبر 2018  راه جاده این پل باز خواهد شد. اما بهره برداری کامل از این طرح در سال 2019 میلادی به سرانجام خواهد رسید.

این بزرگراه از تمام شبه جزیره: کرچ، فئودوسیا، سیمفروپل، باخچه سرای کریمه عبور می کند. غربی ترین نقطه این جاده سواستوپول خواهد بود. 

از دیگر ویژگی های این بزرگراه، امکان رانندگی با سرعت بالای 140 کیلومتر در ساعت می باشد. این سرعت زیاد شاخص مهمی است که تنها به جاده های با کیفیت اختصاص داده می شود.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала