ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

افراد پیر در هند طعمه پلنگ های درنده می‌شوند

گسترش یک رسم غیر انسانی در هند که طی آن افراد پیر را برای خون بها اندک طعمه ببرها می‌کنند، زنگ خطر جدی برای اخلاق، جامعه و دولت ‌مردان این کشور است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از به نقل از روزنامه پاکستانی اکسپرس نیوز، فقر و نداری در برخی مناطق این کشور مردم را به رفتارهای غیرانسانی کشانده است.
بر اساس این گزارش، مردم منطقه "پیلی بهیت" هند گرفتار رسمی غیرانسانی هستند و افراد پیر و ضعیف خانواده خود را برای دریافت مقداری دیه از سوی دولت، به طور عمد طعمه ببرهای درنده می‌ کنند.
کلیم اطهر، افسر حفاظت محیط زیست هند در این رابطه گفت: متاسفانه روند فزاینده این اقدام غیرانسانی مشخص می‌کند که مردم از شدت فقر به طور عمد دست به این کار می‌زنند.
مردم محلی نیز با تصدیق این خبر گفته اند: فقر و محرومیت باعث شده تا آنان دست به چنین کاری بزنند.
دولت هند طبق قانون به خانواده روستائیانی که طعمه ببرها شوند غرامت پرداخت می‌کند و مردم فقیر، افراد پیر را طعمه این حیوانات می‌ کنند و سپس با بردن قسمت‌ های باقیمانده از بدن این افراد به ادارات دولتی تقاضای غرامت می‌کنند.
کارشناسان اجتماعی معتقدند اگر دولت هند در اسرع وقت اقدامی برای کنترل این رفتار غیرانسانی انجام ندهد با چالش‌های گسترده‌ تر اجتماعی مواجه می‌ شود.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала