اعتراف وحشتناک مامور سیا در حال مرگ در مورد 11 سپتامبر!

© AP Photo / Chao Soi Cheongاعتراف وحشتناک مامور سیا در حال مرگ در مورد 11 سپتامبر!
اعتراف وحشتناک مامور سیا در حال مرگ در مورد 11 سپتامبر! - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
مامور پیشین ۷۹ ساله آژانس اطلاعات مرکزی‌ آمریکا پس از آنکه مطلع شد چند هفته بیشتر زنده نخواهد ماند طی اظهاراتی شوکه کننده ادعا کرد، که در انفجار کنترول شده ساختمان شماره هفت مرکز تجارت جهانی به عنوان سومین ساختمانی که در وقایع ۱۱ سپتامبر نابود شد، دست داشته است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از پایگاه گلوبال ریسرچ، مالکوم هووارد، مامور اسبق سازمان سیا که ۳۶ سال به عنوان عامل این آژانس خدمت کرده ادعا کرده است به دلیل سوابق خود در مهندسی عمران و همچنین در حرفه تخریب از سوی این سازمان به خدمت گرفته شده است.
به گفته هووارد او تجربیات بسیار گسترده‌ای در انفجار اجسامی به اندازه یک فندک و ساختمان‌هایی به طول ۸۰ طبقه دارد.
این عامل ۷۹ ساله سیا می‌گوید که بین سال‌های ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۱ در پروژه‌ای از این سازمان تحت عنوان "قرن جدید" فعالیت می‌کرده است؛ زمانی که به گفته او سازمان سیا همچنان از بالا دستور می‌گرفته است.
هووارد که اکنون دریافته چند هفته بیشتر زنده نخواهد ماند اعتراف کرده است: عضوی از شبکه چهار نفر بوده که ماموریت تخریب ساختمان شماره هفت مرکز تجارت جهانی را برعهده داشته است.
وی این عملیات را خاص توصیف کرده چراکه تنها تخریب‌گری بوده که در آن باید وانمود می‌شده که تخریب‌گری در کار نیست.
این مامور آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا درباره احساس خود نسبت به این عملیات توضیح داده است: زمانی که شما یک وطن پرست هستید درباره انگیزه سیا یا قصر سفید سوال نمی‌کنید چراکه در نظر می‌گیرید هدف بزرگتر و بهتری درنظر گرفته شده است. آنها افراد وفادار و خوبی چون من را به خدمت می‌گیرند اما عملیات ساختمان شماره هفت و نتایج آن قلب من را شکست.
او همچنین اعتراف می‌کند حتی اکنون که به گذشته و این عملیات نگاهی می‌اندازد متوجه می‌شود که مشکلی در میان است: از این عملیات هیچ نتیجه خوبی حاصل نشد. این آمریکایی نیست که ما همیشه متصور می‌شدیم.
هووارد در توضیح چگونگی تخریب این ساختمان می‌گوید، این عملیات یک تخریب‌گری کنترول شده با مواد منفجره بود. ما در این عملیات از مواد کامپوزیت نانویی نظامی به عنوان مواد منفجره استفاده کردیم اما مورد این انفجار چندان نگران نبودیم چراکه تقریبا تمامی دفاتر این ساختمان از سوی سیا، سرویس‌های محرمانه یا نهادهای نظامی اجاره شده بود.
ساختمان شماره هفت مرکز تجارت جهانی ۷ ساعت پس از فروریزی ساختمان‌های شماره یک و دو تخریب شد.
هووارد در ادامه می‌گوید، با فرو ریختن ساختمان همه ما از تکمیل برنامه خوشحال بودیم. جشن گرفتیم و منتظر واکنش‌ها به این مساله بودیم اما ناگهان همه چیز پیچیده شد و همه ما با دیدن چند باره فیلم فروریختن ساختمان دچار شک و تردید شدیم. این عملیات از بیرون نیز شبیه یک تخریب‌گری کنترول شده بود و ما نگران واکنش مردم بودیم. پس از آن گزارش‌هایی منتشر شد که مردم در آن می‌گفتند صدای انفجارها در این ساختمان را شنیده‌اند. تقریبا آنجا بود که احساس کردیم بازی خورده‌ایم.
براساس گزارش رسمی ۱۱ سپتامبر که از سوی دولت آمریکا منتشر شده است ساختمان شماره هفت مرکز تجارت جهانی به دلیل آتش سوزی غیرقابل کنترل فرو ریخته است.
هووارد و همکارانش که نگرانند مردم درنهایت از گزارش دولت عبور کرده وعلیه آن دست به شورش خواهند زد از مقامات می‌خواهند که حقیقت به مردم گفته شود.

 

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала