داعش اروپا را تهدید می کنند

© AP Photo / Du Yu/Xinhua In this photo released by Xinhua News Agency, China's Vice Minister of Public Security Meng Hongwei delivers a campaign speech at the 85th session of the general assembly of the International Criminal Police Organization (Interpol), in Bali, Indonesia, Nov. 10, 2016
In this photo released by Xinhua News Agency, China's Vice Minister of Public Security Meng Hongwei delivers a campaign speech at the 85th session of the general assembly of the International Criminal Police Organization (Interpol), in Bali, Indonesia, Nov. 10, 2016 - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
اینترپل اعلام کرد که 173 تروریست داعشی اروپا را تهدید می کنند.

به گزارش اسپوتنیک، پولیس بین الملل (اینترپل) روز شنبه اعلام کرد: فهرستی از 173 تروریست داعشی ها وجود دارد که گمان می رود آموزش های لازم برای حملات در اروپا جهت انتقام گیری از شکست هایشان در خاورمیانه را فرا گرفته اند.
روزنامه گاردین نوشت: اینترپل اطلاعاتی از دستگاههای اطلاعاتی آمریکا در عراق و سوریه دریافت کرده است که به این سازمان در تعیین اسامی دهها فرد مظنون به حملات در اروپا کمک می کند.
به گفته پولیس بین الملل (اینترپل)، عناصر افراطی این فهرست چه بسا آموزش ساخت مواد منفجره جهت حملات را دریافت کرده اند و گمان می رود که از طریق کشورهای شرکت کننده در فعالیت های تروریستی می توانند سفر کنند.
نگرانی کشورهای غربی از بازگشت تروریستها درحالی است که برخی از این کشور با آغاز فعالیت گروه های تروریستی در خاورمیانه، به ویژه در سوریه و عراق، زمینه را برای سفر افراط گرایان و تروریستها به خاورمیانه فراهم کرده و با همکاری همپیمانان خود در منطقه، سلاح و آموزشهای لازم را در اختیار آنها قرارداده اند.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала