ثبت نام با موفقیت انجام شد!
را دنبال کنیدلطفا لینک ارسال شده به ایمیل

کشته شدن دو قاچاقبر مواد مخدر در سرحد افغانستان – تاجکستان

© Sputnik / Nozim Kalandarov / ورود به گالری تصاویرکشته شدن دو قاچاقبر مواد مخدر در سرحد افغانستان – تاجکستان
کشته شدن دو قاچاقبر مواد مخدر در سرحد افغانستان – تاجکستان - اسپوتنیک افغانستان
نیروهای سرحدی تاجکستان دو تن از قاچاقبران مسلح مواد مخدر را در سرحد این کشور با افغانستان از بین برده و 64 کیلو گرام مواد مخدر را ضبط نموده است.

به گزارش اسپوتنیک، محمد اولوگخوجایف، رییس اداره مطبوعاتی کمیته امنیت سرحدات تاجکستان در مورد گفت: "درگیری مسلحانه نخست در اطراف دریای پنج زمانی صورت گرفت که نیروهای سرحدی یکجا با کارمندان پولیس متوجه متخلفین شدند که تلاش داشتند از خاک افغانستان وارد تاجکستان شوند، آنها بلافاصله پس از فرمان "توقف" تیراندازی را آغاز نمودند".

به گفته وی، در جریان درگیری، یک تن از متخلفین کشته شده است و دیگران (دست کم سه نفر) با استفاده از تاریکی شب دوباره به خاک افغانستان فرار نموده، پنهان شدند.

وی افزود: "در نتیجه بررسی محل حادثه، 50 کیلو گرام چرس، یک میل کلاشنیکوف، پنج شاجور، 81 مرمی و دو بمب دستی، بدست آمده است".

در خبرنامه این دفتر آمده است — "یک درگیری دیگر با متخلفین مسلح در منطقه سرحدی همدانی زمانی رخ داد که براساس اطلاعات قبلی کارمندان استخباراتی و ضد مواد مخدر، نیروهای سرحدی یک گروه متخلفین مسلح را در قلمرو تاجکستان توقف دادند".

 به گفته وی، در جریان این درگیری یک تن کشته و دیگران موفق به فرار شدند. اولوگخوجایف افزود: "در محل حادثه 13 کیلو گرام تریاک، یک کیلو گرام چرس، یک میل کلاشنیکوف، سه شاجور و 132 مرمی، ضبط شده است".

از آغاز سال 2017 بدینسو در سرحد میان افغانستان و تاجکستان 15 متخلف مسلح که تلاش داشتند وارد تاجکستان شوند، از بین رفته اند.    

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала