دونالد ترامپ خانواده کلینتون را متهم نمود

© REUTERS / Eduardo Munoz US President Donald Trump addresses the 72nd United Nations General Assembly at UN headquarters in New York, US, September 19, 2017.
US President Donald Trump addresses the 72nd United Nations General Assembly at UN headquarters in New York, US, September 19, 2017. - اسپوتنیک افغانستان
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با انتشاری پیامی در توئیتر خود به اظهارات هیلاری کلینتون که سخنرانی ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل را خطرناک توصیف کرده بود، واکنش نشان داده گفت: خانواده کلینتون اجازه ساخت سلاح هسته ای را به کوریای شمالی داد .

به گزارش اسپوتنیک، ترامپ در این پیام توئیتری هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه اسبق آمریکا و نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 را متهم کرد که به کوریای شمالی اجازه ساخت سلاح هسته ای را داده است.
ترامپ نوشت: پس از آنکه اجازه تحقیق و ساخت تسلیحات هسته‌ای به کوریای شمالی داده شد، حال باید از هیلاری بدذات، وزیر خارجه (اسبق) و همچنین بیل کلینتون انتقاد کرد.
ترامپ همچنین ادعای یک حساب کاربری را بازنشر کرد که اوباما و کلینتون را به واسطه سیاست فرونشانی، متهم به فروش سلاح هسته ای به کوریای شمالی کرده بود.
هیلاری کلینتون شب گذشته در مصاحبه با سی بی اس از سخنرانی دونالد ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل انتقاد کرد و آن را تاریک و خطرناک توصیف کرد. کلینتون اعلام کرد این شیوه نادرستی برای محکوم کردن برنامه های هسته ای کوریای شمالی به وسیله رئیس جمهور یک کشور مانند آمریکا است.
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا روز گذشته در بیانیه ای خود در مجمع عمومی سازمان ملل کوریای شمالی را تهدید به نابودی کرد. او گفت: نظام کوریای شمالی مسئول گرسنگی میلیون ها نفر از مردم این کشور است.

 

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала