ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

آغاز روند بررسی دارایی‌های کارمندان ارشد وزارت داخله

© Photo / وزارت امور داخلهآغاز روند بررسی دارایی‌های کارمندان ارشد وزارت داخله
آغاز روند بررسی دارایی‌های کارمندان ارشد وزارت داخله - اسپوتنیک افغانستان
وزیر امور داخله کشور با اشاره به این که شماری از کارمندان وزارت امور داخله به سرمایه‌های زیادی دست یافته اند، گفت که اداره مبارزه با جرایم سنگنین از آنان در زمینه این‌ که این سرمایه‌ها را از چه طریقی بدست آورده اند، سوال خواهند کرد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری جمهور، ویس احمد برمک، وزیر امور داخله جمهوری اسلامی افغانستان روز چهارشنبه (۲۲ قوس) در یک نشست مشورتی در وزارت امور داخله بر آوردن اصلاحات در این وزارت تاکید کرد.
وزیر امور داخله گفت که وی به اداره مبارزه با جرایم سنگین و اداره‌های استخباراتی دستور داده تا دارایی‌های کارمندان ارشد معینیت تامیناتی را بررسی کند.
آقای برمک تاکید کرد که شماری از کارمندان وزارت امور داخله به سرمایه‌های زیادی دست یافته و اداره مبارزه با جرایم سنگنین از آنان در زمینه این‌ که این سرمایه‌ها را از چه طریقی بدست آورده اند، سوال خواهند کرد.
آقای برمک بیان داشت که اداره مبارزه با جرایم سنگین تلاش خواهد کرد تا دریابد که در سال‌های اخیر چه اتفاقاتی در وزارت امور داخله صورت گرفته است.
وی تاکید کرد که پس از بررسی‌های اداره مبارزه با جرایم سنگین، آنان با سند و به گونه قانونی با افراد فاسد در این وزارت برخورد خواهند کرد.
وزیر داخله کشور همچنان افزود که با مسلکی شدن تشکیلات در چوکات وزارت امور داخله، آنان به فساد موجود در این وزارت به گونه تدریجی پایان خواهند داد.
قابل یادآوریست که قبل از این رئیس جمهور غنی وزارت امور داخله را قلب فساد در نهاد های امنیتی کشور خوانده بود.  

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала