ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

معاش کارمندان بلخ از عواید بندر حیرتان تادیه خواهد شد

© Photo / youtubeعطا محمد نور
عطا محمد نور - اسپوتنیک افغانستان
نور: در صورت عدم پرداخت معاش کارمندان از سوی حکومت، از عواید بندر حیرتان اجرا خواهد شد

عطا محمد نور رئیس اجرایی حزب جمعیت در میان هوادارانش در بلخ گفت، در صورتیکه مقامات حکومتی معاش کارمندان ولایت بلخ را قطع کند، از عواید بندر سرحدی حیرتان پرداخت خواهم کرد.

اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری اطلس، عطا محمد نور که در جمعی از هوادارانش در بلخ سخنرانی می کرد در واکنش به اظهارات مقامات حکومت به احتمال عدم اجرای معاشات کارمندان ولایت بلخ بیان داشت:" این اشتباه نباید صورت بگیرد وگرنه من از عواید بندر حیرتان معاش کارمندان را مستقیما اجرا خواهم کرد".

عطامحمد نور با اشاره به سفر هیات شورای امنیت سازمان ملل متحد به افغانستان تاکید می‌کند که این هیات نباید به چند جلسه تشریفاتی حکومت اتکا کند، بلکه بائیست مشکلات افغانستان را از زبان مردم بشنود.

وی گفت که به دلیل بی کفایتی و ضعف مدیریت سران حکومت وحدت ملی کشور از تمام جوانب به سمت بحران نزدیک شده و وضعیت روز به روز وخیم‌تر می‌شود، سران حکومت نیز به جای رسیدگی به مشکلات مردم به حرف، توطئه و دسیسه سازی علیه ملت مصروف شده است.

آقای نور با اشاره به گسترش روز افزون جنگ در کشور بیان داشت که همه روزه ده‌ها فرزند این وطن به کام مرگ می افتد و امن‌ترین ولایت افغانستان در حال نا امن شدن است.

والی بلخ همچنان به اظهارات اخیر مسوولین اداره ارگان‌های محلی واکنش نشان داد و گفت که ماموران این اداره نباید در مسایل بزرگ سیاسی مداخله کنند.

سخنگوی اداره ارگان‌های محلی پیش از این، آقای نور را والی مستعفی ولایت بلخ خوانده گفته بود که امضا وی در ادارات حکومتی اعتبار نداشته و در صورت وجود امضای آقای نور در درخواست نامه‌های اجرای معاشات کارمندان ولایت بلخ، معاشات آنان اجرا نخواهد شد.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала