وزیر مبارزه با پاک کاری خیابان ها از مدفوع نیاز به یک دیوار داشت + عکس

© AFP 2022 / Money Sharmaوزیر مبارزه با پاک کاری خیابان ها از مدفوع نیاز به یک دیوار داشت + عکس
وزیر مبارزه با پاک کاری خیابان ها از مدفوع نیاز به یک دیوار داشت + عکس - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
وزیر بهداشت دولت هند در راجستان نیاز به یک دیوار داشت تا بتواند رفع ضرورت کند.

زنان مسلمان هند از دیدن زانو های برهنه مردان محروم شدند - اسپوتنیک افغانستان
زنان مسلمان هند از تماشای زانو های برهنه مردان محروم شدند
به گزارش اسپوتینک به نقل از The Guardian، کالیچاران سراف وزیر بهداشت دولت هند در راجستان با وجود برنامه در حال اجرا برای تمیز کردن خیابان ها از مدفوع تنها نیاز به یک دیوار داشت تا رفع ضرورت کند.

عکس کالیچاران سراف در حال رفع ضرورت در کنار یک دیوار در جیپور در تویتر توسط یکی از اعضای مخالف کنگره ملی هندوستان به نشر رسید. سراف خودش عضو حزب (BDP) به رهبری ناراندا مودی نخست وزیر هند است.

سراف در واکنش به این اتفاق گفته است، که این موضوع مشکل بزرگ نیست، اما در همین حال در شبکه های اجتماعی واکنش های منفی زیاد به وجود آمده است و کاربران رفتارهای این وزیر را ناشایست و نوشته اند که وزیر در نیویورک به خود این اجازه را نخواهد داد.

یادآوری می کنیم، که دولت مودی پس از به دست گرفتن قدرت در سال 2014 برنامه «هند پاک» را آغاز کرد و هدف از این برنامه ریشه کن کردن رفع ضرورت در انظار عمومی بود، که باید تا سال 2019 تمام خیابان های هندوستان از آب های کثیف و مدفوع پاک باشند.

در همین حال گزارش شده است، در طی این مدت مقام های دولتی بیش از 60 میلیون تشناب را در سراسر هندوستان ساخته اند و اما تاکنون نزدیک به 500 میلیون نفر از ساکنان این کشور همچنان در خیابان ها رفع ضرورت می کنند. 

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала