در 24 ساعت گذشته 50 تروریست کشته شد

© AFP 2022 / Noorullah Shirzadaدر 24 ساعت گذشته 50 تروریست کشته شد
در 24 ساعت گذشته 50 تروریست کشته شد - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
وزارت دفاع ملی می‌گوید که تنها در 24 ساعت گذشته، دستکم 50 تروریست به شمول 20 تروریست داعشی در نقاط مختلف کشور کشته شده اند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری جمهور، وزارت دفاع ملی می‌گوید که این تروریستان در نتیجه عملیات مشترک نیروهای امنیتی و دفاعی کشور کشته شده اند.
در خبرنامه وزارت آمده که نیروهای امنیتی و دفاعی در 24 ساعت گذشته، 11 عملیات برنامه ریزی شده و 22 عملیات ویژه را در 13 ولایت کشور راه اندازی کردند.
خبرنامه افزوده که این عملیات‌ها در مربوطات ولایت‌های ننگرهار، لغمان، غزنی، قندهار، زابل، ارزگان، فراه، جوزجان، بغلان، تخار، فاریاب، نیمروز و هلمند راه اندازی شدند.
براساس معلومات منبع، در نتیجه این عملیات‌ها همچنان چندین قرارگاه و مواضع مستحکم تروریستان نیز تخریب شده است.
وزارت دفاع ملی درباره تلفات نیروهای امنیتی و دفاعی در جریان این عملیات‌ها معلوماتی نداده اما گفته که اردوی ملی به عنوان نیروی دفاعی کشور با تمام توان، حاضر به هر نوع قربانی برای تامین امنیت و آرامش مردم بوده و به خاطر از بین بردن این تروریستان عزم و اراده قوی دارند.
گروه طالبان در این باره ابراز نظری نکرده است.
این در حالی است که وزارت امور داخله، روز گذشته از کشته و زخمی شدن نزدیک به 500 تروریست تنها در یک هفته گذشته خبر داده بود.
براساس معلومات وزارت امور داخله، تنها در یک هفته گذشته در نتیجه عملیات مشترک نیروهای امنیتی و دفاعی، 302 تروریست کشته و 187 تروریست دیگر زخمی شده اند.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала