نرخ اپارتمان ها در جریان مسابقات جهانی فوتبال 2018

© Sputnik / Maksim Blinovقیمت ترین آپارتمان های روسیه
قیمت ترین آپارتمان های روسیه - اسپوتنیک افغانستان
قیمت ترین آپارتمان های روسیه در جریان مسابقات جهانی فوتبال 2018 اعلام شد.

به گزارش اسپوتنیک، گرانترین آپارتمان هایی که هواداران فوتبال در جریان مسابقات جام جهانی-2018 در روسیه به کرایه خواهند گرفت در کالینینگراد، مسکو و سارانسک به ثبت رسیده اند.

قیمت یک شب کرایه ای آپارتمان در جریان برگزاری جام جهانی در کالینینگراد از 12 تا 100 هزار روبل (در تاریخ سوم ماه می 2018 نرخ دالر 63 روبل در ازای هر دالر)، در مسکو و سارانسک از 15 تا 100 هزار روبل ، در شهر راستوف کنار دن از 12 تا 70 هزار روبل و سامارا از 15 تا 60 هزار و نیژنی نوگورود از 10 تا 60 هزار روبل به ثبت رسیده است.

هواداران و دوستداران فوتبال می توانند آپارتمان هایی در سوچی با قیمت تا 50 هزار روبل روزانه کرایه بگیرند. در ولگاگراد و سانکت پیتربورگ از 30 تا 35 هزار روبل است.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از وب سایت شهرداری مسکو ، در برنامه "مترو مسکو" راهنمای یافتن دو استدیویم "اسپارتاکوس" و "لوژنیکی" برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

با استفاده از تلیفون همراه و داشتن برنامه مترو مسکو شما می توانید به بسیار سادگی استدیوم های مسکو را پیدا کنید. در این چوکات، راهنمای یافتن دو استدیوم "اسپارتاکوس" و "لوژنیکی" برای طرفداران فوتبال نصب گردید.

خدماتی چون کرایه بایسکل در شهر، راحت ترین حمل و نقل، راهنمای سفر به مسکو در این برنامه نصب شده است.

باید افزود "نرم افزار موبایل" مترو مسکو  Moscow Metro —  "در میان اهالی مسکو و توریست ها بسیار محبوب است.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز 14 جون تا 15 جولای 2018 در 12 استادیوم در 11 شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سانکت پتربورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دنو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала