ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

جنگ بزرگ شرق میانه را تهدید میکند

© AFP 2021 / BORIS HORVATنوستراداموس
نوستراداموس - اسپوتنیک افغانستان
نوستراداموس: جنگ شدید سال 2018 در شرق میانه، تفارت زیاد مالی و جانی را باخود خواهد داشت.

نوستراداموس فیلسوف فرانسوی و پیشگوی معروف در جهان که پیش از این پیشگویی هایی مهمی انجام داده بود، پیشگوئی نموده است که در سال 2018 یک منطقه جنگی جدیدی، در خاورمیانه ظاهر خواهد شد که جان بسیاری را خواهد گرفت و مشکل جنگ بر اساس درگیری های میان اقوام از ادیان مختلف بوجود خواهد آمد و خطر جنگ جهانی سوم بروز خواهد شد.
اسپوتنیک به نقل از اطلس، در روزهای اخیر هر سال جستجو درباره پیشگویی کارشناسان برای سال جدید آغاز می شود و شاید پیشگویی های نوستراداموس فیلسوف بزرگ فرانسوی از اهمیت بیشتری برخوردار باشد با توجه به آنکه اغلب پیشگویی هایش به حقیقت پیوست.
از مهمترین پیشگویی های نوستراداموس، حمله به برج های دوقلوی تجارت جهانی در امریکا در 11 سپتامبر 2001 و پیشگویی هایی درباره ناپلئون و هیتلر و توسعه بمب هسته ای و نیز پیشگویی پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری است.
این پیشگوی فرانسوی اما برای سال 2018 چندین مساله را پیش بینی کرد از جمله بارش شدید باران در اروپاست. طبق این پیشگویی کشورهای بریتانیا، ایتالیا، چک و هنگری در معرض سیل قرار خواهند گرفت.
وی افزود: موج شدید گرما در آسیا باعث آن میگردد که بسیاری از ساکنان آسیا به مناطق سردسیر مناطق شمال نقل مکان کنند؛ همچنین پس از استفاده از سلاح کیمیایی در سوریه و عراق بسیاری از مردم به مهاجرت به اروپا و روسیه چشم خواهند دوخت.
فیلسوف فرانسوی همچنین پیش بینی کرد که یک منطقه جنگی جدیدی در خاورمیانه ظاهر خواهد شد که جان بسیاری را خواهد گرفت و مشکل جنگ بر اساس درگیری های میان اقوام از ادیان مختلف بوجود خواهد آمد و خطر جنگ جهانی سوم بروز خواهد کرد.
نوستراداموس همچنین گفت: مشکلاتی در ایالات متحده امریکا نه فقط در عرصه اقتصادی بلکه در تمام جنبه های مختلف زندگی بوجود خواهد آمد.
پیشگوی فرانسوی اظهار داشت: اختلافاتی میان امریکا و دیگر کشورها از جمله کشورهای متحدش در اروپا بوجود خواهد آمد همچنین اختلاف بزرگی میان امریکا و چین بروز خواهد کرد که در پی آن نفوذ آمریکا کاهش خواهد یافت و چین به قدرت اول اقتصادی تبدیل می شود.
میشل دی نوسترادام که به نوستراداموس شهرت دارد، یک ادویه ساز و ستاره شناس فرانسوی بود و آثار بسیاری از خود برجای گذاشت که پیشگویان هر سال در این کتابها در جستجوی پیش بینی های جدید هستند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала