ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

دختران بی پناه یمنی را عساکر اماراتی مورد تجاوز قرار می دهند

CC0 / Pixabay / دختران بی پناه یمنی را عساکر اماراتی مورد تجاوز قرار می دهند
دختران بی پناه یمنی را عساکر اماراتی  مورد تجاوز قرار می دهند - اسپوتنیک افغانستان
در سایه سکوت مرگبار مدعیان حقوق بشر عساکر اماراتی به زنان یمنی تجاوز می کنند.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از خبرگزاری آریانا نیوز، ویبسایت خبری مراسل نت ، از وجود باندی از عناصر نیرو‌های امنیتی وابسته به امارات پرده برداشت که دختران جوان یمنی را اختطاف و آن‌ها را تحویل افسران اماراتی می‌دهد.
ویبسایت مراسل نت گزارش داد دو دختر یمنی که سن آنها زیر بیست سال بود، هفته گذشته در یمن مورد اختطاف و تجاوز از سوی نیروهای امنیتی وابسته به امارات قرار گرفتند و خانواده آنها برای صحبت با رسانه ها تهدید شدند؛ مسأله ای که نشان از افزایش پدیده اختطاف دختران جوان در شهر عدن دارد.
ویبسایت مراسل نت در ادامه اعلام کرد: طبق اطلاعاتی که این ویبسایت به آن دسترسی پیدا کرده، نیروهای اماراتی شبکه ای از عناصر امنیتی هوادار خود را اداره می کنند که این شبکه اقدام به اختطاف دختران جوان کرده و آنها را در اختیار افسران اماراتی قرار می دهد.
منابع رسانه ای به نقل از یک باشنده یمنی به نام امانی ابراهیم عمر گزارش دادند که دختر وی حدود یک هفته پیش از سوی عساکر منطقه دار سعد در عدن اختطاف و مورد تجاز قرار گرفته است. اداره پولیس دار سعد در دست نیروهای هوادار امارات است.
طبق اعلام روزنامه عدن الغد این باشنده یمنی از بی اعتنایی و به بازی گرفتن مسأله اختطاف دخترش از سوی یکی از نیروهای پولیس و تجاوز به وی شکایت کرده است. این مادر یمنی در شکواییه خود آورده است که فرزندش از سوی یکی از نیروهای پولیس دار سعد مورد اختطاف قرار گرفته و این نیروی پولیس، دختر او را به خانه خود برده و در آنجا به وی تجاوز کرده است.
این مادر یمنی در ادامه تأکید کرد پولیس به دنبال به تعویق انداختن و کوتاهی در این دوسیه است؛ بطوری که پس از افزایش فشار از سوی مدیریت شهر البریقه، متهم بازداشت شد.
پایگاه مراسل در ادامه به نقل از این مادر یمنی اعلام کرد مسوولان پولیس او را تهدید کرده اند در صورتی که این دوسیه را رها نکند، دختر وی را به جرم زنا بازداشت خواهند کرد.
گفتنی است در نهم جولای سال جاری نیز پدر و مادر یک دختر از ساکنان منطقه منصوره در شهر عدن اعلام کردند دختر 17 ساله شان به هنگام خروج از یکی از دوکان های نزدیک به خانه، اختطاف شده است.
پدر و مادر این دختر در ادامه اعلام کردند اختطاف گران بوسیله مبایل این دختر، اقدام به فرستادن پیامهای تهدیدآمیز کردند و گفتند جسد دخترشان را روز بعد در محله ای که خانه آنها در آنجا قرار دارد، خواهند انداخت.
ویبسایت مراسل در ادامه گزارش داده است پدیده اختطاف دختران جوان در عدن به شکل نگران کننده ای افزایش یافته و به پدیده ای خطرناک مبدل گشته است. منابع محلی در عدن به ویبسایت مراسل نت اطلاع داده اند نیروهای اماراتی شبکه ای از عناصر امنیتی را اداره می کنند که اقدام به اختطاف دختران جوان، به خصوص آنهایی که سنشان زیر بیست سال است، می کند و بعدا این افراد از سوی افسران اماراتی مورد تجاوز قرار می گیرند.
این منابع اعلام کرده اند تاکنون ده ها مورد از این حوادث، بوسیله خانواده های قربانیان مسکوت مانده است؛ قربانیانی که بیشتر آنها از تماس با رسانه ها به سبب نگرانی از رسوایی و نیز تهدید نیروهای امنیتی وابسته به امارات خودداری می کنند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала