ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

وزارت خارجه اسرائیل انتقال “کلاه‌سفیدها” را تایید کرد

© Sputnik / Kristina Afanasyeva / ورود به گالری تصاویروزارت خارجه اسرائیل انتقال “کلاه‌سفیدها” را تایید کرد
وزارت خارجه اسرائیل انتقال “کلاه‌سفیدها” را تایید کرد - اسپوتنیک افغانستان
وزارت امور خارجه اسرایئل اعلام کرد که اسرائیل به درخواست امریکا اعضای سازمان دفاع مدنی سوریه را با خانواده‌هایشان از سوریه تخلیه کرد.

به گزارش اسپوتنیک، امانوئل ناحشون، نماینده رسمی وزارت امور خارجه اسرائیل گفته است اسرائیل به درخواست امریکا اعضای سازمان دفاع مدنی سوریه را با خانواده‌هایشان از سوریه تخلیه کرد.
این خبر را نماینده رسمی وزارت امور خارجه اسرائیل در صفحه توییتر اش منتشر کرده است.
وی در پیام توییتری خود نوشته است: "بر اساس درخواست ایالات متحده امریکا و چند کشور اروپایی، اسرائیل عملیات بشردوستانه تخلیه نیروهای سازمان دفاع مدنی سوریه (کلاه‌سفیدها) را با خانواده‌هایشان انجام داده است".
به گفته وی، اعضای سازمان دفاع مدنی سوریه با خانواده‌هایشان از منطقه جنگی در جنوب سوریه به کشور همسایه انتقال داده شده است.

پیش از این ارتش اسرائیل گزارش داد که عملیات بشردوستانه تخلیه نیروهای سازمان دفاع مدنی سوریه (کلاه سفیدها) از منطقه جنگی در جنوب سوریه تکمیل شده است.
اسرائیل گفته است دلیل خارج کردن کلاه سفیدها و خانواده‌هایشان از قنیطره در جنوب سوریه، به خاطر تهدیدها علیه جان این افراد بوده است.
اقدام اسرائیل به دنبال درخواست امریکا و چند کشور اروپایی صورت گرفته است.
مقامات سوریه این سازمان دفاع مدنی (کلام‌سفیدها) را متهم به داشتن ارتباط با افراط گرایان و فعالیت های تبلیغاتی خصمانه کرده اند.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала