عروس ترامپ به اوماروسا پیشنهاد رشوه داد

© AP Photo / Richard Drewعروس ترامپ به اوماروسا پیشنهاد رشوه داد
عروس ترامپ به اوماروسا پیشنهاد رشوه داد - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
عروس رئیس جمهور امریکا برای مدیر پیشین دفتر ارتباطات عمومی کاخ سفید پیشنهاد رشوه کرده است.

احتمال اخراج ملانیا ترامپ از امریکا - اسپوتنیک افغانستان
احتمال اخراج ملانیا ترامپ از امریکا
به گزارش اسپوتنیک به نقل از فارس، اوماروسا مانیگالت نیومن مدیر پیشین دفتر ارتباطات عمومی کاخ سفید روز پنجشنبه فایل صوتی محرمانه ای را افشا کرد، تا به وسیله آن صحبت های خود مبنی بر اینکه عروس دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا به او پیشنهاد ۱۵ هزار دالر در ماه به عنوان حق السکوت داده است را اثبات کند.

این فایل صوتی در جریان گفت‌وگو با شبکه خبری امریکایی MSNBC منتشر شد.

چنین اقدامی تازه‌ترین گامی است که خانم مانیگالت نیومن برای اثبات صحبت‌هایش برداشته است.

وی در قالب کتابی به نام «نامتعادل» (Unhinged) نوشته است که مبارزات انتخاباتی ترامپ برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ تا حدودی زیر نظارت «لارا ترامپ» همسر «اریک» پسر ترامپ قرار دارد.

لارا به وی پیشنهاد دستمزدی معادل آنچه وی پیش از اخراج از کاخ سفید در دسمبر گذشته دریافت می‌کرده را داده و اعلام کرده، که این مبلغ را کمک‌کنندگان به کمپین انتخاباتی در اختیار گذاشته‌اند. هدف لارا ترامپ از پیشنهاد چنین مبلغی این بوده که اوماروسا درباره وقایع مربوط به دوران حضورش در کاخ سفید افشاگری نکند.

اوماروسا گفته است، که این فایل صوتی چندین روز پس از اخراج وی از کاخ‌سفید ضبط شده است. (در این فایل صوتی) لارا ترامپ می‌گوید: «همه پولی که ما به دست می‌آوریم و (با آن) دستمزد می‌پردازیم به صورت مستقیم از جانب حامیان تهیه می‌شود. در بیشتر موارد کسانی هستند که کمک‌های اندکی می‌کنند».

عروس ترامپ همچنین گفته است، که در جریان مبارزات انتخاباتی سال ۲۰۱۶ با اوماروسا ارتباط داشته است و اعلام کرده که به عنوان یک دوست و خواهر از خیانت او و تخلف در سطح گسترده شخصی کاملا شوکه شده است.

در همین حال، ترامپ در واکنش به افشاگری‌های اوماروسا وی را گیج و فاسد و نیز در موضع‌گیری دیگری او را سگ دیوانه خطاب کرده است.

یادآوری می کنیم، که اوماروسا از سال ۲۰۰۴ روابط گسترده‌ای با ترامپ داشته و یکی از معدود سیاه پوستان حامیان دونالد ترامپ در دولت او بود. او در سال ۲۰۰۳ برای اولین بار با رئیس‌جمهور امریکا دیدار و در برنامه «کارآموز»؛ یکی از برنامه‌های تلویزیونی پر مخاطب ترامپ در سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۵ شرکت داشت.

اوماروسا همچنین یکی از اعضای فعال کارزار انتخاباتی ۲۰۱۶ ترامپ بود و پس از آغاز ریاست جمهوری او، به مدت یک سال در کاخ سفید سمت داشت.

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала