برخورد لفظی وزیر داخله با یکی از جنرال‌ها در حضور رسانه‌ها + ویدیو

© Photo / وزارت امور داخلهبرخورد لفظی وزیر داخله با یکی از جنرال‌ها در حضور رسانه‌ها + ویدیو
برخورد لفظی وزیر داخله با یکی از جنرال‌ها در حضور رسانه‌ها + ویدیو - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
این برخورد در جلسه امنیتی وزارت امور داخله افغانستان مبنی بر وضعیت امنیتی در شهر کابل، صورت گرفته است.

به گزارش اسپوتنیک، وزارت امور داخله افغانستان جلسه را مبنی بر وضعیت امنیتی در شهر کابل، در حضور رسانه‌ها دایر کرده بود که در این جلسه برخورد لفظی میان ویس احمد برمک، وزیر امور داخله افغانستان با جنرال محمد صادق مرادی، معاون قوماندانی زون 101 آسمایی صورت گرفت.
جنرال محمد صادق مرادی معاون قوماندانی زون 101 آسمایی در جریان سخرانی‌اش گفت که در زمان رسیدگی به چالش های امنیتی، بارها از وزیر داخله و سایر مسوولین در خواست ملاقات نموده اند اما آنها حاضر به پاسخگویی نشدند.

جنرال محمد صادق مرادی گفت: "من مدت دو ساعت به دفتر قوماندان شکایت کردم و گفتم که ما به سطح رهبری مشکلات داریم بیاید مشکل ما را بشنوید اگر مشکل در ما است بیاید ما را برطرف نماید اگر مشکل در قوماندان است قوماندان را برطرف نماید و یا اگر مشکل در سطح رهبری وزارت است، رهبر وزارت را برطرف نمایید، هر کس مشکل دارد برطرف نماید که همین مشکل حل شود، بالاخره وظیفه را به درستی انجام دهند. هیچ کسی صدای ما را نشنید".
پس از این اظهارات ویس احمد برمک وزیر امور داخله افغانستان، با بی کفایت خواندن، این قوماندان را از ادامه دادن به صحبت هایش باز داشت.
کاربران فیسبوک در واکنش به این برخورد لفظی میان وزیر داخله کشور و جنرال این وزارت دیدگاه‌های متفاوت دارند.
شماری از کاربران نحوه‌ی برخورد آقای برمک با جنرال مملکت را نادرست خوانده اند، در حالیکه شمار دیگری گفته‌های معاون قوماندانی زون 101 آسمایی در مقابل وزیر داخله کشور و «زبان‌بازی» وی را محکوم نموده اند.
این در حالیست که رئیس جمهور افغانستان اعلام کرد که با رویداد دو روز پیش پرتاب راکت‌ها در شهر کابل با بی تفاوتی برخورد نخواهد شد و باید در تمام سطوح بخش امنیتی و دفاعی در این مورد پاسخگو باشند.

یادآوری می‌کنیم که وزارت امور داخله افغانستان جلسه را مبنی بر وضعیت امنیتی در شهر کابل، در حضور رسانه‌ها دایر کرده بود.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала