اسرار حفظ جوانی

Telegram
زن 47 ساله سپورتمین چینائی که روز به روز جوانتر می شود، اسرار خود را افشا نمود.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیلی میل، ژاوانگ خیوژانگ خانم چینائی بدنساز در چین مشهور شده است، زیرا او به نظر بسیار جوانتر از سن خودش است.
این خانم 47 ساله اهل پیکن، رژیم غذایی، مراقبت از پوست و ورزش منظم را علت جوانی اش می داند. او سه سال است که در زمینه پرورش اندام فعال است و در مسابقات بدنسازی چین شرکت می کند. وی در این خصوص می گوید که دوستانم می گویند که من هر سال جوان تر و جوان تر می شوم.

تلاش بشر به خاطر جوانی ابدی - اسپوتنیک افغانستان
تلاش بشر به خاطر جوانی ابدی
به عقیده وی غذاهای آماده، چرب و شور به پوست آسیب می رسانند. وی در این خصوص می گوید: "من یک رژیم غذایی بسیار سخت دارم. این امر به من کمک می کند جوان بمانم. — من خوراکی با طعم تند و چرب را دوست ندارم. شما می دانید که غذاهای چینائی اغلباً پرادویه هستند. اما اکنون سعی می کنم کمتر بخورم و از روغن و نمک خودداری کنم".
گفتنی است، پیش از این پاملا اندرسون بازیگر مشهور هالیوود و مدل امریکایی فلم های خاص، راز جوانی را فاش ساخت.
به نقل از مجله پیپل، رژیم غذایی گیاهی کلید راز جوانی وی است. این ستاره 49 ساله هالیوودی در مصاحبه خود با مجله مد پیپل گفت، من به طور مرتب و خستگی ناپذیری برای حفظ سلامتی ام کار می کنم. پالما آندرسون در ادامه افزود: "فکر می کنم، رژیم غذایی گیاهخواری رمز جوان ماندن من است".
به گفته این ستاره، رژیم غذایی معمول وی شامل: میوه ها، سبزیجات، غلات، حبوبات، حموص (پوره نخود به همراه روغن زیتون)، پسته، و همچنین نان فرانسوی است (در حال حاضر این بازیگر در فرانسه زندگی می کند). اندرسون همچنین به عنوان نوشیدنی، یک پیاله کوفی کاپوچینو بدون کافئین و یک جام جام شراب صورتی را ترجیح می دهد.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала