پیروزی شاهین آسمایی بر موج های آمو

© Photo / J.a.kپیروزی شاهین آسمایی بر موج های آمو
پیروزی شاهین آسمایی بر موج های آمو - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
در دیدار نخست هفتمین دورۀ لیگ برتر فوتبال افغانستان، دو تیم شاهین آسمایی(قهرمان دوره پیشین) و موج‌های آمو به مصاف یکدیگر رفتند.

فوتبال - اسپوتنیک افغانستان
آغاز پنجمین فصل لیگ برتر افغانستان
به گزارش اسپوتنیک به نقل از طلوع نیوز، این دیدار که از ساعت 7 عصر آغاز شد، با برتری دو بر صفر تیم شاهین آسمایی به پایان رسید تا همچنان مانند سالهای گذشته خود را به عنوان یک مدعی معرفی کند.

در این دیدار حسین علی زاده و فریدن حکمی برای شاهین آسمایی گلزنی کردند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و پس از چند دقیقه، طلایی پوشان پایتخت، ابتکار عمل را بدست گرفتند و چند حملۀ نصف و نیمه را روی دروازۀ موج‌های آمو ایجاد کردند، اما هیچ یکی آن‌ها تبدیل به گل نشد. به این ترتیب، بازی در نیمۀ نخست بدون گل پایان یافت.

نیمه دوم را شاهین آسمایی، بازی را هجومی آغاز و کرد و بازیکنان این تیم چند بار تا آستانۀ بازکردن دروازۀ حریف پیش رفت، تا این‌که حسین علی زاده در دقیقۀ 52 گُل نخست بازی را به ثمر رساند.

این پایان کار نبود و بازیکنان شاهین آسمایی دست از حملات برنداشت و در دقیقۀ 77 بازی، توسط فریدن حکمی دروازۀ موج‌های آمو را برای باز دوم باز کرد.

بازیکنان شاهین پس از این گُل هم چند موقعیت گُل‌زنی داشتند، اما نتوانستند از آن‌ها استفاده کنند؛ تا در نهایت، بازی با نتیجۀ دو بر صفر به سود شاهین آسمایی به پایان رسید.

در این دیدار حسین علیزاده بهترین بازیکن میدان انتخاب شد.

یادآوری می کنیم، که فردا در دومین دیدار هفتمین دو رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال افغانستان — بیناد رحمانی، تیم‌های عقابان هندوکش و دمیوند اتلان در برابرهم بخت آزمایی می کنند.

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала