ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

طوفان هریرود فینالیست شد

© Photo / AFFطوفان هریرود فینالیست شد
طوفان هریرود فینالیست شد - اسپوتنیک افغانستان
تیم طوفان هریرود امشب در یک بازی کاملا برتر بر تیم اباسین ساپی پیروز شد.

لیگ برترفوتبال افغانستان به روایت تصاویر - اسپوتنیک افغانستان
لیگ برتر فوتبال افغانستان
به گزارش اسپوتنیک به نقل از طلوع نیوز، تیم طوفان هریرود نماینده حوزه غرب افغانستان با پیروزی پر گل۴-۰ در برابر اباسین ساپی نماینده حوزه جنوب شرق افغانستان توانست پس از چهار سال به دور نهایی لیگ‌برتر فوتبال افغانستان بنیاد رحمانی صعود کند.

این دیدار با برتری تیم طوفان هریرود نماینده حوزه غرب افغانستان آغاز گردید و این تیم در دقیقه دهم صاحب پنالتی شد.

رحمت الله خیرخواه بازی‌کن تیم طوفان هریرود پشت دروازه ایستاد و نخستین گل تیم‌اش را به ثمر رسانید.

در ادامه، بازی همچنان به نفع طوفانی‌ها دنبال می‌شد و این تیم چند موقعیت گلی زنی نیز بدست آورد، اما در زدن ضربات نهایی ناکام بود.

در مقابل شاگردان منوچهر نیز دست به ضد حملات زدند اما هیچ یک از ضربات نهایی آن‌ها درون دروازه طوفانی‌ها نشد تا این که نیمه نخست با برتری تیم طوفان هریرود به پایان رسید.

نیمه دوم را نیز طوفانی‌ها هجومی آغاز کردند و در نخستین موقعیت شان روی ضربه آزاد غلام رضا یعقوبی، طوفانی‌ها می‌توانستند به گول برسند، اما در زدن توپ برگشتی توسط رحمت الله خیرخواه داور این گل را به نشانه آفساید مردود اعلام کرد.

در ادامه همچنان طوفانی‌ها توپ و میدان را در اختیار داشتند تا سرانجام این تیم در دقیقه هفتاد و سه به گل رسید. این گول از سوی روف قادری به ثمر رسید و نتیجه بازی دو صفر به نفع طوفان هریرود تغییر کرد.

بازیکنان تیم د اباسین ساپی که روحیه شان را تا حدی از دست رفته می‌دیدند باز هم دروازه شان در دقیقه هفتاد و نُه از سوی معروف محمدی باز شد و طوفان هریرود به گل سوم رسید.

اما این پایان کار نبود و نماینده حوزه غرب دو دقیقه بعد به روی پاس‌کاری عالی تیمی به گل چهارم نیز دست یافت. این گل را نیز روف قادری به ثمر رسانید تا صعود تیم‌اش را به دور نهایی این رقابت‌ها قطعی کند.

در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه‌های دو تیم صورت نگرفت و طوفان هریرود با پیروزی پُر گل چهار بر صفر به دور نهایی هفتمین دور رقابت‌های لیگ‌برتر فتبال افغانستان بنیاد رحمانی، راه پیدا کند.

در پایان این دیدار، روف قادری از تیم طوفان هریرود عنوان بهترین بازیکن میدان را از سوی کادر فنی لیگ‌برتر فتبال کشور بدست آورد.

 

 

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала