خبر خوش عمران خان به مردم پاکستان

Telegram
نخست وزیر پاکستان با اعلام اینکه بسیاری از مشکلات اقتصادی موجود به دلیل پولشویی است گفت: به زودی قوانین جدی‌تری علیه فساد اقتصادی وضع خواهیم کرد.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از Samaa TV "عمران خان" نخست وزیر پاکستان اعلام کرد: مردم نباید بابت مشکلات اقتصادی موجود و کاهش ارزش روپیه نسبت به دالر نگران باشند زیرا این اتفاق کاملا موقتی است و به زودی برای همیشه حل خواهد شد.
وی تصریح کرد: پیشرفت در عرصه صنعتی باعث پیشرفت اقتصادی می‌شود و دولت پاکستان نیز در تلاش است که از صنایع حمایت کند.
عمران خان گفت: کشورهایی مانند چین، امارات و عربستان حاضر شدند از ما حمایت کنند تا مشکلاتاقتصادی موجود را پشت سر بگذاریم. 

عمران خان ترور جنرال رازق را محکوم کرد - اسپوتنیک افغانستان
عمران خان ترور جنرال رازق را محکوم کرد

نخست وزیر پاکستان اظهار داشت: ما از تمام صادرکنندگان داخلی حمایت خواهیم کرد و به هر شکل ممکن مسیر فعالیت آنان را هموار می‌کنیم.
رئیس حزب تحریک انصاف با اعلام نتایج مثبت سفرش به مالزیا گفت: سرمایه گذاران این کشور به زودی روانه پاکستان می‌شوند تا در بخش‌های مختلف سرمایه‌گذاری کنند.
عمران خان تاکید کرد: تا هفته آینده قوانین جدید و جدی علیه فساد اقتصادی در کشور تصویب خواهد شد که نتیجه آن در کاهش مشکلات موجود بسیار موثر است.
وی افزود: سالانه ده میلیادر دالر پولشویی در پاکستان اتفاق می افتد که اگر بتوانیم مانع آن شویم با چالش های موجود روبرو نخواهیم شد.
عمران خان گفت: ورود سرمایه‌گذاران به پاکستان افزایش یافته است و تلاش ما این است که از آنها حمایت کنیم و تا رونق چرخه اقتصادی کشور بیشتر شود.
پیشتر شرکت موتر سازی سوزوکی جاپان اعلام کرد که قصد دارد در صورت فراهم شدن مشوقهای مناسب و اصلاحات سیاست جدید پاکستان، بیش از 450 میلیون دالر در این کشور سرمایه گذاری کند.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала