علت مرگ یک کودک افغان در هواپیمای ایران

© AP Photo / Vahid Salemiعلت مرگ یک کودک افغان در هواپیمای ایران افشا شد
علت مرگ یک کودک افغان در هواپیمای ایران افشا شد - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
مسوولان فرودگاه مشهد ایران خبر فوت کودک هشت ساله در پرواز مشهد به یزد را تایید نموده می گویند که علت فوت این کودک، ابتلا به بیماری تالاسمی بوده است.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از خبرگزاری مهر " مهر" مسوولان فرودگاه مشهد ایران باشاره به انتشار خبری در شبکه های اجتماعی مبنی بر فوت یک کودک هشت ساله در پرواز مشهد به یزد اظهار داشتند کهاین کودک تبعه افغانستان و دچار بیماری تالاسمی بوده است. این کودک به دلیل وخامت بیماری در مسیر پرواز جان خود را از دست داده است.
خاطرنشان شده است که والدین و همراهان این کودک هشت ساله از بیماری وی آگاهی داشتند و در جریان وخامت حال کودک خود بوده اند.
گزارش شده است که عمله پرواز نیز بر اساس مجوز پزشک معالج، اجازه ورود به هواپیما را صادر کردند. پیلوت و کادر پرواز نیز در جریان وخامت حال بیمار قرار داشتند با این حال به دلیل ارائه مجوز پزشک، انتقال کودک انجام شده اما متاسفانه در مسیر کودک جان خود را از دست داد.
گفته می شود که عملا در هواپیما امکان نجات وجود نداشت زیرا پرواز در نقطه جغرافیایی قرار داشت که بازگشت به مشهد یا ادامه مسیر به سمت یزد، به یک زمان واحد نیاز داشت.
با اطلاع رسانی کادر پرواز به فرودگاه یزد، امکانات در فرودگاه فراهم شد اما کودک قبل از فرود، جان خود را از دست داده بود.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала