جنرال امریکایی: البغدادی یک فرد ترسو و بزدل است

© East News / Balkis Pressابوبکر البغدادی
ابوبکر البغدادی - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
یک جنرال بلندپایه امریکایی تاکید کرد که خلیفه خودخوانده داعش یک فرد ترسو است و برای نجات جان خود نیز در حال فرار در بیابان است.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از روزنامه «القدس العربی»، جنرال «فرانک مکنزی»، نامزد "دونالد ترامپ"، رئیس جمهوری امریکا برای تصدی ریاست فرماندهی مرکزی ارتش این کشور در رابطه با محل حضور "ابوبکر البغدادی"، خلیفه خودخوانده گروه تروریستی دولت اسلامی *" داعش" اظهار داشت: البغدادی یک فرد بسیار ترسو است و برای نجات جان خود در حال فرار در بیایان نزدیک رود فرات در مرز عراق و سوریه است.
ژنرال مکنزی در جلسه استماع مجلس سنای امریکا در رابطه با انتصاب وی به عنوان رئیس فرماندهی مرکزی ارتش این کشور تاکید کرد که توانایی های البغدادی تا حد بسیار زیادی خسارت دیده با این حال یک بازه زمانی برای دستگیری یا قتل وی مشخص نکرد.
این امریکایی آمریکایی که انتظار می رود کنگره با انتصاب وی در منصب جدید موافقت کند، ضمن تاکید بر این که عملیات نظامی ائتلاف بین الملللی مدعی مبارزه با تروریسم علیه مواضع باقی مانده داعش ادامه می یابد، وضعیت این گروه تروریستی و فرماندهی آن را این چنین توضیح داد: هنگامی که احساس نگرانی می کنی نسبت به این که زنده می مانی یا ظرف یک ساعت می میری، برنامه ریزی برای حمله علیه شهر های بزرگ امریکا دشوار است.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала