ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

ترامپ: ارتش ساخت دیوار در مرز جنوبی ایالات متحده را تکمیل خواهد کرد

© REUTERS / Jonathan Ernstترامپ: ارتش ساخت دیوار در مرز جنوبی ایالات متحده را تکمیل خواهد کرد
ترامپ: ارتش ساخت دیوار در مرز جنوبی ایالات متحده را تکمیل خواهد کرد - اسپوتنیک افغانستان
رئیس جمهور امریکا به اعضای دموکرات کنگره هشدار داد در صورتی که به طرح او برای ساخت دیوار در مرز مکزیک رای ندهند، از ارتش برای تکمیل این طرح بهره خواهد گرفت.

Заградительная стена между Израилем и Западным берегом реки Иордан в районе израильского кибуца Лахав - اسپوتنیک افغانستان
ساخت دیوار در مرز مکزیک به امریکا 64 میلیارد دالر سود می رساند
به گزارش اسپوتنیک، دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا روز سه شنبه در تویترش نوشت:- "آن ها (دموکرات ها) خواهان مرزهای باز هستند تا هر کس به داخل کشور بیاید. این امر باعث ورود جرایم و بیماری ها در مقیاس وسیع خواهد شد".

ترامپ در ادامه به مبارزه دموکرات ها برای جلوگیری از اجرای طرح او برای ساخت دیوار اشاره کرده و نوشت:- "چنانچه دموکرات ها رای لازم را به ما برای امنیت بخشی به کشورمان ندهند، در آن صورت ارتش قسمت های باقی مانده دیوار را احداث خواهد کرد".

او همچنین از نیروهای پولیس و مرزبانی برای حراست از مرزهای جنوبی امریکا قدردانی کرده و اعلام کرد قسمت های زیادی از دیوار جدید احداث شده و حصارهای قدیمی نیز کاملا نوسازی شده اند.

پیش از این، رهبران دموکرات از ترامپ خواسته بودند تا طرح پیشنهادی 5 میلیارد دالری برای احداث دیوار در مرز مکزیک را لغو کرده و مانع از تعطیلی بخشی از فعالیت های دولت امریکا شود.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала