خبر های ضد و نقیض از دستگیری عبدالحمید خراسانی در کابل

© Wikipedia / Umiami91وزارت امور داخله افغانستان
وزارت امور داخله افغانستان - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
نامبرده به باج‌گیری، اختطاف، قتل، داشتن افراد مسلح جنایت پیشه و غیر مسوول، قاچاق مواد مخدر، ایجاد ترس و ارعاب، دشنام و هتک حرمت به اراکین بلند رتبه و به اتش کشیدن بیرق افغانستان متهم بود.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از "خامه پرس" نیروهای امنیتی، پس از چاشت روز گذشته محل بود و باش فردی به نام عبدالحمید خراسانی را در منطقه خیرخانه شهر کابل محاصره کردند و گفته می‌شود که ناوقت شام روز گذشته او را بازداشت نموده اند. 

  وزارت امور داخله افغانستان تا هنوز این خبر را تأیید نکرده اند.

وزارت امور داخله شب گذشته اعلام کرد که عبدالحمید خراسانی مورد پیگرد دولت قرار دارد.
در اعلامیه وزارت امور داخله آمده: باج گیری از خورده تاجرها، تیل فروشان، دوکانداران و دست داشتن در اختطاف، قتل، داشتن افراد مسلح جنایت پیشه، قاچاق مواد مخدر بخصوص در 18 سنبله به بهانه کاروان عزاداری، ایجاد ترس و ارعاب در میان باشنده گان کابل، دشنام و هتک حرمت به شمار زیادی از اراکین بصورت صوتی و تصویری و به آتش کشیدن پرچم افغانستان.
اعلامیه افزوده: این جنایت پیشه و اوباش به بهانه‌های مختلف توانسته تا امروز از پنجه قانون فرار نماید. پولیس در حالیکه هرگونه توانایی برای سرکوب قانونمند او را داشت بخاطر جلوگیری از تلفات احتمالی ملکی از راه اندازی عملیات قهریه صرف نظرنمود و مجرم توانست با گروگان گیری کودکان، خود را از ساحه فرار دهد.
وزارت امور داخله تاکید کرده است که دست قانون دراز و تواناست. به باشنده گان کابل اطمینان میدهیم که هرم جنایت در حال فروپاشی است.
در اعلامیه آمده: به تبلیغات بی‌اساس که شبکه‌های جرمی از هرم جنایت منفعت می‌برند و اذهان عامه را مغشوش می‌سازند اعتنا نکنید و با پولیس افغانستان، فرزندان صدیق و با تعهد که در دفاع از عزت و نوامیس وطن شب و روز خدمت می‌نمایند همکاری نمائید.
وزارت امور داخله همچنان تاکید کرده که علاوه بر نشر لست 222 نفری ده‌ها نفر از مجرمین رده بالاتر زیر پیگیرد پولیس قرار دارند.آنهایی که علنی در دفاع از جنایت پیشه‌ها به تحریک مردم متوسل شده و می‌شوند نیز شناسایی شده‌اند و با آنها برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала