واکنش جنرال اسرائیلی به مصاحبه سید حسن نصرالله

© Sputnik / Vladimir Vyatkinواکنش جنرال اسرائیلی به مصاحبه سید حسن نصرالله
واکنش جنرال اسرائیلی به مصاحبه سید حسن نصرالله - اسپوتنیک افغانستان
Telegram
سخنگوی ارتش اسرائیل واکنش خشمگینانه ای به مصاحبه دیشب دبیرکل حزب الله لبنان از خود نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از تسنیم به استناد از پایگاه خبری النشره لبنان، آویخای ادرعی سخنگوی ارتش اسرائیل در واکنش به مصاحبه تلویزیونی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در حالی که نمی‌توانست خشم و عصبانیت خود را از این سخنان کنترل کند، گفت: تو همچنان پنهان شده‌ای و به قول خودت، برادرانت وارد اتاقت شده‌اند و به تو گفته‌اند که ارتش اسرائیل روزهای شنبه تعطیل است. تو چگونه می‌توانی آسوده باشی در حالی که رفیق حریری و مصطفی بدر الدین از رهبران حزب الله را کشته‌ای؟

حزب الله: اگر اسرائیل تجاوز کند پشیمان خواهد شد - اسپوتنیک افغانستان
حزب الله: اگر اسرائیل تجاوز کند پشیمان خواهد شد

ادرعی در ادامه ادعاهای خود گفت: بنا به گفته تو تونل‌ها خیلی قدیمی است، تا جایی که ویدئوها عامل خرابکاری را نشان می‌دهند که تو او را از سال 2006 در آنجا فراموش کرده‌ای و فعالانی که به این تونل وارد شده بودند، از کارگاهی در الباطون در کفرکلا بیرون شدند.

وی با طرح این ادعا که نصرالله 14 سال است، که در یک اتاق زندگی می‌کند، مدعی شد که وی جان لبنانی‌ها را به خطر انداخته و میلیون‌ها دالر را صرف پروژه‌ای می‌کند که یک روزه از بین رفته است.

ادرعی که نمی توانست خشم خود را از موضع‌گیری‌های منطقی دبیرکل حزب‌الله لبنان پنهان نگه دارد، گفت: پروژه‌های تو مانند یک برج کاغذی بر سرت خراب شده است. تو در تمام طرف‌ها منزوی هستی و شهروندان لبنان فهمیده‌اند که تو حامی لبنان نیستی، بلکه لبنان را تخریب می‌کنی!

وی در ادامه پرسید:- "آیا هیچ مرد عرب یا مسلمان وجود دارد که حرف‌های نصرالله را باور کند که کودکان را در سوریه می‌کشد و شبه نظامیان وی آبروی مردم را در لبنان می‌برند؟".

یادآوری می کنیم، که این ادعا در حالی مطرح شد که استفاده از هشتک نصرالله توسط 130 میلیون نفر از مردم لبنان و منطقه تنها یکی از ابعاد اوج محبوبیت این رهبر مردمی در منطقه است.

در حالی که نصرالله هیچ صحبتی از مسئولیت حزب‌الله در حفر تونل‌های مرزی نکرد، ادرعی گفت: ما فهمیدیم که تونل‌ها برای تو است و تو بسیاری از جزئیات آن را می دانی. تو به نقض قطعنامه 1701 شورای امنیت سازمان ملل متحد اعتراف کرده و باعث تزلزل لبنان در سازمان ملل و دنیا شدی. این یک اعتراف رسمی است.

 

نوار خبری
0
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала