ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا لینک ارسال شده به ایمیل را دنبال کنید

سیستم های ضد راکتی روسیه "نامرئی" می شوند

© Sputnik / Sergey Mamontov / ورود به گالری تصاویرسیستم دافع هوای روسیه "نامرئی" می شود
سیستم دافع هوای روسیه نامرئی می شود - اسپوتنیک افغانستان
دفتر طراحی دقیق مهندسی "توچماش" روسیه از تغییرات بزرگ در سیستم های ضد راکتی این کشور خبر داد.

به گزارش اسپوتنیک والیری ماکییف، مدیر عامل دفتر طراحی دقیق مهندسی روسیه اعلام کرد که در آینده بسیار زود، سیستم های دفاع راکتی روسیه بهبود قابل توجهی دریافت خواهند کرد.
وی گفت، این سیستم ها در محدوده‌ای رادیویی دارای ایستگاه های بررسی دایره‌ای منفعل نامرئی خواهند شد.
کارشناس روس گفت، "در سه سال گذشته، ما کار های تجربی — آزمایشی را به منظور ایجاد ایستگاه الکترونیک انجام دادیم و در حال حاظر کار ما تکمیل شده است، آزمایشات دولتی نیز دراین رابطه مثبت بود. و اکنون ما امیدواریم که امضاء ها برای عرضه این سیستم ها را دریافت کنیم، زیرا تمام دلایل در رابطه موجود است.
مدیر عامل دفتر طراحی دقیق مهندسی روسیه خاطر نشان ساخت که، "در تمام درگیری های معاصر، از همه نخست سیستم های دفاع هوایی دشمن که توسط رادار رادیویی شناسایی می شوند؛ نابود می شوند و سپس تجهیزات حمله به هواپیما ها به آرامی کار خود را دوام می دهند.
سیستم راکتی ضد هوایی (Sosna) اولین ایستگاه نظارت دایره ای را دریافت خواهد کرد که به گفته والیری ماکییف، از دقت بالا برای نابودی سلاح های حمله هوایی برخوردار بوده و در میدان جنگ به علت تیر اندازی دقیق قابلیت های ویژه را در زمان بسیار کوتاه از خود نشان می دهد.
متخصص همچنین درباره برنامه هایی در خصوص موشک های غیر هدایت شونده نیز صحبت کرد. او گفت"با توجه به این واقعیت که اثربخشی راکت های غیر هدایت شونده بسیار کم است، امروزه نیاز مبرم برای بهبود آنها در زمان بسیار کم و با منابع مالی ناچیز دیده می شود. کارشناس گفت، ما روی یک پروژه ویژه برای ایجاد واحدهای کنترل جداگانه راکت های غیر هدایت شونده موجود کار می کنیم که در سال های اخیر هزاران نوع از این راکت ها تولید شده است.

نوار خبری
0
ابتدا جدیدها ابتدا قدیمی ها
loader
پخش زنده
Заголовок открываемого материала
برای شرکت در گفتگو
ورود به سیستمیا ثبت نام کنید
loader
بحث و گفتگو
Заголовок открываемого материала